Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Jest dobrym aktorem, naprawdę...Wciela się dobrze w każdą rolę szczególnie te szalone i
irytujące, znakomicie sobie w nich radzi, a przy okazji to wygląda na młodszego :P

julcianik

Żarty żartami, ale bez przesady.

julcianik

skończ już czytać bravo i fun club i dorośnij

bija_22

stwierdzam iż Ian to dosyć dobry aktor ,utalentowany ale nie miał okazji się wykazać

bija_22

Nie czytam tego, bo uważam że to idiotyczne pismo dla ludzi którzy szukają sensacji i głupich, płytkich informacji!
I to, że podoba mi się jego gra aktorska to nie znaczy, że jestem dziecinna :) Po tb sie może podobać Justin Biber i komuś innemu, a ja nie mam nic do tego chociaż za nim nie przepadam...

julcianik

Popieram cię. Jeżeli chodzi o mnie to czemu każdy twierdzi, że jest on aktorem jednej roli? Żaden z filmów w którym grał nie dał mu pola do wykazania się. Choć "Puls" podobał mi się bardzo i uważam, że jeżeli znów dostał by role w czymś horror podobnym to zobaczylibyśmy Iana w zupełnie innym świetle :)

amoourr

Aha i teraz czekam aż zaczniecie mnie wyzywać od głupiej nastolatki która czyta bravo i powinna się obudzić hahahaha ;p

amoourr

Dokładnie.. xD

amoourr

Dobry aktor czasem jest w stanie wyróżnić się nawet w słabym, nudnym filmie...Ian tego nie potrafi. To nie jest złośliwość. Jak Ian może być aktorem wszechstronnym jak przed PW prawie wszędzie gdzie grał jest papierowy jeśli chodzi o mimikę. Po Pamiętnikach zaś na odwrót. Do takiego 6 sezonu LOST wsadza Damona zamiast Bonne'a...Bo mu się zapomniało że nie zawsze trzeba robić 100 min na minutę. Śmieszne i przykre jednocześnie.

julcianik

jego twarz myślą nieskażona.... to gra aktorska czy on już tak ma??

bitterpill

A nie, sorki... To o moim chłopaku miało być ;]

bitterpill

zawsze leciałam na tepaków...

bitterpill

Którzy włamują się na mojego filmweba... Chyba czas na zmiany ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones