Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Tak (bo zaraz pewnie padną takie komentarze) jestem fanką
Pamiętników Wampirów i jestem zaślepiona jego spojrzeniem i urodą ( bo on jest
cholernie przystojny), ale ten komentarz akurat pisze obiektywnie. Zgadzam się z tym, że
uplasowanie go w tym rankingu (zwłaszcza na miejscu wyższym niż np. Gary Oldman) to
przesada, ale taką samą przesadą jest stwierdzenie że on nie umie grać. Ian ma
zdolności
aktorskie, a każdy kto ma z tym stwierdzeniem jakiś problem niech najpierw się zastanowi
czy sam byłby zdolny wcielić się w jakąś graną przez niego postać przekonywująco . Taka
prośba. Pozdrowienia.

Lexi_1

zawsze tak jest że jak sie pojawi jakis nowy aktor to odrazu wszyscy sa nim zachwyceni ...ta lista najlepszych aktorów jest bardziej listą aktorów ktozy sa teraz na topie..^^ takie moje zdanie

Lexi_1

ja też baaardzo lubię Iana i chciałabym go w końcu zobaczyć w jakimś fajnym porządnym filmie w roli głównej ; ) wtedy by się na pewno wykazał swoim talentem ;p

Lexi_1

Tak, tylko że on jest zawodowym aktorem.
A ja np. nie;)
Bez sensu wymagać, by widzowie zastanawiali się, czy dali by radę zagrać coś "lepiej od niego" bo nie taka nasza rola;)
My jesteśmy by oglądać i oceniać.
To co niby kurde, ja już nie mogę skrytykować ciasta w ciastkarni, bo nie jestem zawodowym ciastkarzem?
Weż mnie nie rozbrajaj;)
Co do Iana...
Tak, bardzo go lubię, nie tylko za to że gra Damona, ale ogólnie - z graniem tak po prawdzie sobie zbytnio nie radzi...
Jeśli chodzi o PW to tak, ale w innych rolach, w większości...niestety, słabiutko:)

WhiteDemon

Genialnie dobiera mimikę, spojrzenie gesty, myślę że jest perfekcjonistą :)

aniksia

Że jak?
Ee.;)

aniksia

co do mimiki, spojrzeń i gestów to się zgadzam w 100 %. myślę, że powinien lepiej dobierac filmy bo w innych w porównianiu do pamietników nie wypadł tak dobrze . ale i tak go kocham xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones