Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

MiSiAaa__13 tak wgl to każdy aktor wziął się z nikąd Ian jak miał 10 lat to już był modelem. Potem wystąpił gościnnie w miasto na luzie. Poza tym on bardzo dobrze umie grać jest świetny potrafi wczuć się w klimat filmu a te jego minu to poprostu bosko . I jest bardzi przystojny . A wy co umiecie lepiej grać to fajnie prześlijcie mi linki do filmu w którym graliście ... spoko sobie poczekam tak ze 100 lat... A poza tym to on gra w filmach a nie wy i wy mu tylko zazdrościcie bo sami lepsi nie jesteście. A mówicie że nie wystąpił w żadnym dobrym filmie itd. a Pamiętniki Wampirów to najpopularniejszy serial o bezsensownym serialu można powiedzieć że to moda na sukces a nie TVD. A co by było gdyby Ian to przeczytał to że jest sławny nie oznacza że nie ma uczuć jak wy byście się poczuli na jego miejscu . A jeszcze coś to on założył schronisko bo kocha zwierzęta i to on się wystawił na aukcję żeby te pieniądze przeznaczyć na zwierzęta a nie wy...

lollipopxD

To ja od razu zapytam - ile dziecinko masz latek? Bo mam wrażenie, że zostało to napisane przez jakąś nastolatkę. Ale do rzeczy...
Osobiście nie uważam go za dobrego aktora. Widziałam go już w innych filmach i naprawdę nie pokazał niczego ciekawego. Wyjątek - jedynie Tournament, ale o tym już pisałam w innym temacie. Natomiast w TVD, generalnie jest przeciętny. Bardzo dobrze się zapowiadał w pierwszym sezonie i wtedy widziałam u niego szansę na polepszenie gry aktorskiej. Niestety, od momentu drugiego sezonu zobaczyłam tendencję spadkową - robienie wyłupiastych oczu, to nie jest gra.
Zauważ, że pozostali aktorzy z TVD co chwilę dostają propozycje nowych ról... tylko nie Ian (jeden nowy film jeszcze wiosny nie czyni). A to chyba o czymś świadczy, prawda?
Jedynie podziwiam go za to, co robi dla świata - ratunek dla zwierząt, ochrona wód... Ale, czy to czyni go wyjątkowym? Przecież co najmniej 90% gwiazd tak robi. W ten sposób podnoszą swój prestiż w hollywood. Prawda jest niestety brutalna.
Powiem krótko, skończą się Pamiętniki, skończy się jego wielka sława.

I to nie jest prowokacja z mojej strony, żeby to było jasne. Nawet nie zamierzam wszczynać żadnej wojny, bo szkoda mi na to czasu. Po prostu patrzę na to wszystko chłodnym wzrokiem. I tylko tyle.

xena_4

Ja nie jestem dzieckiem, ale byłam pod wrażeniem jego gry przez cały serial. Poza tym oglądałam rownież Lost i tam też mi się jego gra podobała. A co do przemijania kariery, jak to mówią, " pożyjemy- zobaczmy"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones