Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Cały czas robi tę samą minę. Cokolwiek ironicznego czy zabawnego nie powie, to robi ten
swój charakterystyczny uśmiech, chyba każdy wie, co mam na myśli. Było to fajne i w ogóle
w pierwszym czy drugim sezonie, ale zaczyna mnie to drażnić, kiedy widzę to w każdym
odcinku. Mógłby trochę lepiej mimiką twarzy grać.

Ayashi_2

A mnie to nie przeszkadza.
Spójrz np. na Kristen Stewart- wiecznie, w każdym filmie, w każdej scenie i za każdym razem ma taką samą minę, taki sam wyraz twarzy. To jest dopiero irytujące.
A "uśmieszek" Iana jest akurat chwytliwy. Przecież nie chodzi z nim cały czas, prawda?

Syenne

A Kristen to swoją drogą, bo również denerwowała mnie jej mina - przez cały film ta sama. Tu się zgodzę. I owszem Ian nie chodzi z nim cały czas, ale mimo wszystko drażni mnie, że robi to za każdym razem, gdy powie coś ironicznego, a to jednak w jego przypadku zdarza się często. No cóż, mnie to drażni, ale innych, jak widać nie musi. :)

Ayashi_2

Masz całkowitą rację. Mnie też drażni ten jego uśmieszek...Mam wrażenie że gdy Ian nie wie jak wyrazić emocje, przykleja banana na twarz. Kiedyś też mnie to jarało, teraz tylko wkurza;) Niestety, nic nie poradzę.

WhiteDemon

Być może. Ale zwróćmy uwagę, że Ian też jest aktorem, nie zawsze to jego własna inwencja, jakie miny robi.

Syenne

No sorry, nikt go za gębę nie trzyma;)

WhiteDemon

A zauważyliście, że w pierwszym sezonie miał taki dziwny nawyk, że jak mówił to robił taki gest jakby mu się odbiło

IKnowWhatYouAre

Hehe z tym odbiciem to nie zauważyłam, ale możesz mieć rację;)
Co do tych min, no właśnie ja też nie wyobrażałam sobie Damona bez nich, ale jak widać do czasu. Myslę że to dlatego iż Ian w 1 sezonie dawkował tą mimikę, nie było to tak częste i przesadne jak teraz;) Bo obecnie to ja jedyne co widzę to właśnie tę przesadę i raczej to nie jest na plus;)

Ayashi_2

A dla mnie ten jego charakterystyczny uśmiech jest niezwykle seksowny i przy tym zostanę ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones