Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Ogólnie nic do niego nie mam.
Ale jak to się stało, że on jest w rankingu przed Ewan'em McGregor'em, który- jak wiemy-
ma w swym dorobku więcej, niż przystojniak z "Pamiętników..."
Lubię go, ale Ewan jest od niego lepszy. I koniec

HollywoodDirector

McGregor jest wkurzający. Ale to zalezy od gustu.
Za to Somerhalder dość luzno i przyjemnie gra, dlatego jest wyżej dzięki niektórym.

HollywoodDirector

ja nie moge nawet Brada Pitta nie ma w rankingu a tu jakis mlodzik bozysze nastolatek 1/10 zeby wypadl

guga_buzka

Nie ma Brad'a Pitt'a? O Boże....

HollywoodDirector

Nie tylko "O Boże..." Ja bym powiedział nawet: Oh, mein Gott

lokk

Może być i tak :)
No albo "Oł maj gad"

HollywoodDirector

co tu dużo mówić, napalone nastolatki dają mu 10 za pamiętniki wampirów-tak to już jest, że seriale i aktorzy nie są oceniani prawidłowo tak ja filmy...
za to mcgregor to dla mnie okropny aktor, wcale nie potrafi grać... (chociaż muszę powiedzieć, że przeżyłam szok, kiedy napisy końcowe Transpottingu ujawniły, że on tam grał-kompeltnie go nie poznałam...)

MelanieJoyce

Ja się dziwię że w rankingu nie ma kogoś takiego jak np. Klaus Maria Brandauer...on z pewnością potrafi grać...
...ale chyba nie ma wzięcia w dzisiejszych czasach...

...a Ian Somerhalder...fajny gościu, nie ma się co czepiać, to n ie jego wina, że jest tak wysoko...

MelanieJoyce

Ja bardzo lubię McGregor'a za jego rolę w Moulin Rouge!.

HollywoodDirector

to właśnie przez niego przestałam oglądać gdzieś tak w 40 minucie, a strasznie chciałam obejrzeć ten film, ale jest tak marnym aktorem (wg. mnie oczywiście), że nie mogłam dłużej oglądać :<

MelanieJoyce

A doszłaś chociaż do jakiegoś momentu, w którym on śpiewa? No i wciąż nie chciałaś obejrzeć tego do końca?!

HollywoodDirector

doszłam i chciało mi się płakać-jest tak beznadziejny

MelanieJoyce

Genialnie śpiewa!!!

HollywoodDirector

~nie zgodzę się xD
no dobra, dodam Cię do znajomych, ale nie sądzę, żebyśmy miały bardzo podobny gust :>

HollywoodDirector

a na który jest miejscu...?

LadyCrazy_

Tom Cruise 761, On 51?? Co jest!!??

martin123154

To się nazywa: aktualizacja bazy danych.

HollywoodDirector

Ja go nie lubię i wiem że nie zasługuje na to miejsce...;(

LadyCrazy_

właśnie dawajmy mu 1/10 żeby wypadł

LadyCrazy_

Taak i to jest bardzo dorosłe myślenie. ,,dawajmy mu 1/10 żeby wypadł" - moim zdaniem nie zasługuje na 1, ale też faktycznie nie jest tak wybitny, żeby wstawiać mu 10. Lubię go i uważam, że jest niezłym aktorem. Za to zabawa w przebijanie ocen i dawanie na wyrost 1 czy 10 jest bez sensu. Dla mnie jest to ranking nie tyle umiejętności, co raczej popularności, a to że jest na niego teraz taka 'faza'... Bywa i tak.

BubbleAngie

Taaaa oczywiście ja i tak dam mu 1/10 nikt nie będzie mną rządził

LadyCrazy_

Typowe. Skoro tak lubisz.

BubbleAngie

Sugerujesz mi coś czy jak...?

LadyCrazy_

LadyCrazy jesteś jedną z bardziej zdziecinniałych osób na tym portalu jaką miałam okazję poznać. Powiedz mi co ci to da? Wystawiłaś 1 i co zmieniło to coś w twoim życiu? Ten ranking jest wyznacznikiem popularności, a nie zdolności i warto by to sobie uświadomić. Ale takie robienie sobie na złość to jest żenada. Ale skoro cię bawią zabawy rodem z piaskownicy to teraz szybko zobacz moich ulubionych aktorów, żeby im szybciutko 1 postawić.

Claudija91

Wystawiłam 1 bo tak chciałam nie robie tego na złośc wam jeśli kogoś to uraziło to wielkie sory to jest moje zdanie
PS.gdybym była zdziecinniałą osobą to bym się z wami kłóciła le już nie mam zamiaru się kłócić bo nie mam 5 lat tk jak niektórzy

Claudija91


Sory i właśnie twoje zachowanie jest dziecinne bo masz teraz nadzieje że ja cię wyzwę a ty powiesz że zachowuje się jak dzieciak nie nie zrobi tego i ni wyzwę cię tylko przeproszę jeśli cię to uraziło tak takim jak ty trzeba ustąpić

LadyCrazy_

Nie wcale na to nie liczyłam. Ale jakbyś była obiektywna to byś coś z tym aktorem obejrzała, a nie wystawiała mu 1 bo masz taki kaprys. Ja nie napisałam nic dziecinnego. A mnie to nie uraziło. Nie jestem osobą, którą można urazić, tylko tym, że wystawi się negatywną ocenę aktorowi, którego lubię. Tylko ja osobiście się trochę rzeczy naoglądałam już i nie trafiłam na osobę, która tu na 1 zasłużyła. Chociaż może nad Paris Hilton bym się zastanawiała, po jej 'aktorskim kunszcie' w "Domie woskowych ciał". Także mnie przepraszać nie musisz. Ale trochę więcej luzu na przyszłość ;))

Claudija91

Ja z nim filmy oglądałam dla twojej wiedzy więc sory nie możesz mi tego zarzucać że nic z nim nie ogl i nie mogę go tak oceniać!

LadyCrazy_

Wiesz na upartego to możesz wejść nawet na stronę Ala Pacino i wystawić mu 1 tylko tam już byś mogła tego nie przeżyć. Po prostu nie jesteś obiektywna. Bo ja już powiedziałam, nie znam aktora który by na 1 zasługiwał. I skoro z nim coś oglądałaś to słucham co takiego to było? I jak go oceniasz? Bo jakoś wątpie żebyś z nim widziała 'Puls', albo 'Zagubionych', albo 'Pamiętniki'.

Claudija91

Ok ja też nie znam aktora który by na1 zasługiwał,ale ta ocena nie robi różnicy bo na innej stronie mogłam napisać że go kocham i dałam mu 10/10 a tu może specjalnie tak dałam żeby takie jak ty zaraz na mnie napadły... ;p

LadyCrazy_

Czyli po raz kolejny pokazujesz, że twoje zachowanie jest dziecinne przykro mi. I owszem ocena robi różnice. Bo dorosła osoba nie będzie się zachowywać na chybił trafił bo taki ma kaprys. Takie numery są zarezerwowane dla pięciolatek, którą zapewne nie jesteś ;))

Claudija91

No nie nie jstem 5 latka ale dalam tu 1 boo chciałam zobaczyć zachowanie takich jak tyyy no i zobaczyłam więc sory to zachowanie jst żalosne

LadyCrazy_

To wytłumacz mi co jest żałosne? To, że ci powiedziałam, że jesteś dziecinna to wina tylko i wyłącznie tego co sobą prezentujesz. Najpierw nawołujesz wszystkich żeby dawali 1, potem piszesz, że możesz robić co chcesz, potem, że przecież tyle z nim widziałaś, a na końcu, że to wszystko było celowo. Sama się zakręciłaś i próbujesz na siłę z tego wyjść. Poza tym nie używaj zwrotu 'takie jak ty' bo nie lubię byś uogólniana do większości to raz a dwa to nie zachowuj się tak jakbym cię jakoś uraziło. Nie wyzwałam cię, kulturalnie się odnoszę. No chyba, że dla ciebie słowo 'dziecinny' to obraza. Pisząc garbatemu, że jest garbaty go nie obrażasz. 'Metafoooora taaaka' ;))

HollywoodDirector

Zgodzę się, że Ewan powinien być wyżej w rankingu, ale jak dobrze wiemy, ranking zazwyczaj jest tylko imitacją prawdziwych zdolności ;) Ale z mojej strony daję Ianowi pewien kredyt zaufania, chłopak jest jeszcze młody, nie dostał poważnych propozycji filmowych. Myślę, że ma talent - w "pamiętnikach" stworzył tak charakterystyczną postać, że w porównaniu do Paula Wesleya, który według mniej jest słabym aktorem, Ian jest guru ;) Z prawdziwą oceną wstrzymam się jeszcze jakiś czas ;))

miriamka3

Masz całkowitą rację- też sądzę, że w "pamiętnikach..." zagrał świetnie, ale mimo wszystko McGregor powinien być dużo, dużo wyżej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones