Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Wiem, że nie powinnam sie wkurzać, bo wiadomo jak jest z rankingiem na filmwebie- niczego nie odzwierciedla- ale jak widzę, że ta serialowa gwiazdka jest tak wysoko to mnie krew zalewa. W czym on grał, że zasłużył na 8,7? Nie można ludzi oceniać na podstawie jednorazowego występu w serialu dla nastolatek. Nie mówię, że jest złym aktorem, nie krytukuję za wygląd tylko uważam, że to że zagrał w tych całych ,, Pamiętnikach" i wpadł w oko trzynastolatkom nie czyni go godnym w znalezieniu się w pierwszej setce.

LordProtektor

Prawda ta jest stara jak swiat, że ranking Filmwebu to ranking popularniści nie umiejętności.W Top 100 jest wielu aktorów znanych tylko z serialu, nie mających na koncie żadnych genialnych filmowych ról, ale fakt ze są przystojni czy piękne w przypadku kobiet plusuje.Tak więc nic na to nie poradzisz niestety, mnie też to irytuje, ale co poradzisz;)

LordProtektor

Ja mam 13 lat , i też cię popieram LordProtektor . wszystkie moje koleżanki jarają się tym serialem i przede wszystkim tym aktorem, lecz niestety on mi się nie podoba , nie oglądam tego serialu bo mi się nie podoba , i również myślę że nie zasługuje na 55. miejsce w rankingu Filmweb , przede wszystkim za to że gra 'ciacho' w serialu dla nastolatek .

Pozdrawiam !

LordProtektor

no muszę Cię zasmucić. Nie wiadomo czego awansował na 54 miejsce. co tu dużo mówić to, że się podoba nie oznacza, że trzeba dać dychę. mnie się kiedyś pattinson podobał, ale ta jego gra działa równie odstraszająco jak nieświeży oddech. więc ludzie więcej obiektywizmu w ocenie. on ma być w pierwszej setce wraz de niro, pacino, hanks, conery (i wielu innych)? to jakiś żart!!!

użytkownik usunięty
Krateczka

Racja... W pierwszej setce razem z Hopkinsem, Connerym, Oldmanem itd. A inni o wiele lepsi od serialowego gwiazdora aktorzy pozostają w tyle...Cierpię ;p ale pocieszam się, że to tylko takie sezonowe "fangrilowe" szaleństwo bo w końcu widownia kiedyś wyrośnie, choć jak widać po Uponit - zdążają się miłe wyjątki ;)

Haha, a ja mam manię na punkcie Juliana Sandsa... i dałam mu nieobiektywną dyszkę -,-
A obiektywnie to oceniając talent to chyba na pierwszym miejscu postawiłabym Hopkinsa. ;)

LordProtektor

Przed długi czas trzymał się nawet w top 35.
Z czasem pewnie wyleci i z pierwszej 100

ortograf

Módlmy sięęęęęęęęęęęęęęę!;D

LordProtektor

on nie musi umieć grac wystarczy ze wygląda ... :/

skyline8

każdy "wygląda',ale nie każdy dobrze:)

LordProtektor

On nie awansował na 55 miejsce, tylko na nie spadł ;) Był niegdyś taki moment, gdy zajmował bodajże 21 pozycję w rankingu FW. Nie twierdzę, że to zły aktor, bo jego rola w "Pamiętnikach Wampirów" jest wg mnie naprawdę niezła, ale żeby zaraz być prawie w pierwszej pięćdziesiątce?

black_eye

Mi się podoba jego gra aktorska, może dlatego że gra tak tajemniczo. W szczególności ma fajny głos, i jest bardzo przystojny :P

ostatniapiosenka1

Gra tajemniczo? Chyba gra tajemniczego w WD? Robi to bo tak ma w scenariuszu i za to mu płacą. Żeby sprawiedliwie ocenić * cokolwiek to znaczy) aktora trzeba zobaczyć go w kilku odmiennych rolach, a nie jednej serialowej. Ale zgodzę się, że głos ma fajny.

LordProtektor

dlatego kocham kobiety, to takie głupie istoty,. facet wie że laska mu się podoba ogólnie ale wie że ona ma taką rolę w filmie, a kobieta zawsze myśli że facet jeśli gra amanta i tajemniczego, jest taki w realu
KOCHAM WAS KOBIETY!!! :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Weżcie się ogarnijcie.
My też Was mężczyzn kochamy, że ciskacie się o takie bzdety, który dziób wyżej w rankingu o ile oczek...
Bo to takie zajebiście ważne;)

WhiteDemon

kto ciska to ciska :) mnie ten koleś nie obchodzi :) tak szczerze to nawet nic do niego nie mam, bo go nie znam więc go nie oceniam :) równie dobrze ja bym grał jego role i nastolatki by koczowały przed moim oknem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones