Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

ostro sie wzieli za oceny hahahahahaha, nie ma to jak 23 miejsce w rankingu , gimbus nadjechal

Może się zdziwisz, ale nie wszystkie filmy o wampirach to badziewie.
Poza tym każdy ma prawo do swoich opinii i sympatii/ antypatii.

agawa87

Dokładnie! Za to nienawidzę zmierzchu!!! przejadł się i teraz jak mówię że czytam książkę o wampirach to wszyscy od razu do gimbusów porównują i głupich nastolatek! Mało kto pamięta że wampiry kiedyś były uznawane za potwory i najgorsze świństwo jakie łaziło po ziemi! ;P...a teraz wyjdzie takie gówno co "lśni w słońcu" i wszystkim dziewuszkom spódnice spadają....ja je*ie -.-"...co za czasy...

zuza75_95

Dobre :-)))
Lepiej bym tego nie ujęła!

zuza75_95

Jeśli już mówimy o lśnieniu, Damonie i tym całym zmierzchu (tak specjalnie napisałam z małej litery ;))

http://pu.i.wp.pl/k,NDEyNzUxODEsNDkzNDIxNDY=,f,340365_84344_sparkling_vamp_big.j pg

użytkownik usunięty

ale najlepsze jest to, że ta masa gimbusów wierzy w to że Ian Somerhalder jest na prawdę dobrym aktorem i zasługuje na to 23 miejsce.

użytkownik usunięty

a czemu nie jest?

Bo są bardziej utalentowani od niego aktorzy i jest więcej, niż 22.

Widać nie widziałeś/łaś ani jednego docinka Pamiętników Wampirów. Ian jest świetnym aktorem, nie jest to żaden Robert Pattinson na którego widok mam odruchy wymiotne. Nie chodzi mi tylko o 'ładną buzię" Somerhaldera. Jest najbardziej wyrazistym aktorem w tym serialu. Myślę, że czeka go weilka kariera, nie chdozi mi tu o jego wygląd, tylko talent.

BWaldorf

Pattinson nie jest taki najgorszy. Po prostu jest go za dużo i ludzie mają go chwilowo dość- gość się przejadł i tyle.
A Somerhalder jest niezły- mówię o jego grze aktorskiej, nie wyglądzie.

BWaldorf

wiesz może dziewczynko kto to Al Pacino? aha nie wiesz, no tak, a może Robert de Niro, tez nie, to może Antony hopkins albo Morgan Freeman albo Tom Hanks? też nie, kurde, to ciężko mi bedzie pogadać z toba o dobrych aktorach jak nie znasz tych największych. Ku*wa mać

bartek2365

Widzę, że należysz do tego gatunku ludzi którzy tak przekonani są o swej racji, że nie chcą słuchać innych. Oczywiście, że znam wyżej wymienionych aktorów- w mojej rodzinie wszyscy kochają kino, moja mama jest krytykiem filmowym a ja bardzo często chodzę z nią na pokazy, wiec znam się na rzeczy chłopcze (No chyba inaczej nie można Sie do ciebie zwracać). Iana nie uważam za godnego tego 23 miejsca, napisałam to wiec ochloń i nie rzucaj przeklenstwami, bo wnioskuje ze masz 8 lat i podnieca cię mówienia w kółko "d*pa"... Ja jedynie w wolnych chwilach ogladam sobie pamietniki wampirów.

Co ma Zmierzch do Pamiętników? Hmm, owszem Pamiętniki mają obciachową nazwę, ale jeśli o sam serial to przewyższa o wiele Zmierzch. Faktem jest jednak, że ijanek na 23 miejsce nie zasługuje:P

platyna_2

Tak, to prawda. Powinien być niżej, w końcu to początkujący aktor, Ale fake nie przesadzaj.

BWaldorf

Zgadzam się z Tobą w 100%. Dlaczego jak jakiś aktor jest ładny, od razu wyskakuje dyskusja co jest lepsze: jego twarz czy umiejętnosci aktorskie i czy to się nie wyklucza? Uroda nie ma nic do umiejętnosci aktorskich a warto również zauważyc, że producenci seriali takich jak 'Pamietniki Wampirów' na słabym aktorstwie dużo by nie zarobili. Nie spodziewali się odniesc takiego sukcesu a własnie dobra fabuła i aktrostwo, to jest jeden z mocniejszych punktów tego serialu. Nie dorasta do Zmierzchu. A Ian...na 24 miejsce nie zasługuje, to jest pewne. Jednak zadatki na wielkiego aktora zapewne ma. Zobaczymy. A ocen filmweba co do najlepszych aktorów od dawna nie traktuje poważnie.

yumexdelia

Nie mogę się zgodzić, aktorzy w TVD nie są źli, ale aż tak dobrzy nie są.

platyna_2

pamietniki sa bardzo do zmierzchu podobne..

Ożesz w mordę;) ile jeszcze??
Czas był przywyknąć przecieżXD
Wampiraski są na topie - to nie powód, by w kółko ryczeć z oburzenia...
Ale to fakt, Ianek nie zasługuje na 23.
Jedna (gdyż większość osób daje mu tak wysoką ocenę tylko za VD) dobra rola to za mało .
Przyroda;)

Zgadzam się z autorem. On zaraz za Brucem Willisem? Przecież on nie ma żadnej poważnej roli na koncie. Ten cały TOP to ściema.

Wszystko fajnie. Też uważam, że nie zasługuje na to 23 miejsce, ale nie możesz zabronić ludziom dawania mu "10". Zresztą nie oceniasz aktorów tylko za talent ;/ [przynajmniej większość tak nie robi, albo wydaje im się, że na ich opinie wpływa tylko talent]. Oceniasz ich za urodę, za sympatię dla granych przez nich postacie etc. Nie oszukujmy się- tak właśnie jest ;/

Bairre

Uwielbiam Pamiętniki i tego aktora, w tym serialu gra bardzo dobrze, ale z pewnością nie zasługuje na 23/24 miejsce.

No nie! Zgadzam się z tobą gościu, bo też mnie wnerwia, że mój ulubiony aktor Russel Crowe, nagrodzony najważniejszymi nagrodami :Oscarem i Globem, mający w swoim dorobku współpracę z wieloma świetnymi aktorami i kilka naprawdę świetnych filmów, znajduje się niżej od niego, bo wszystkie nastolatki głosują na jego twarz.Wasze oceny nie muszą tego uwzględniać, ale ranking powinien.

ola7137

Oj, ola, ola, czy jak ci tam....
Ja akurat nie zagłosowałam na niego dla buźki, tylko za talent, i na pewno nie mam już nastu lat od ładnego kawałka czasu....:P
Idę o zakład, że nie widziałaś nawet ani sekundy jego filmu, ale piszesz jakie z niego beztalencie i że większość dziewczyn głosuje na niego za buźkę....

ola7137

ja nie jestem nastolatką, widziałam go w kilku filmach, nie tylko w serialu i koleś naprawdę spoko gra, ja nie daję mu 8czy 9 ale na 6,5 zasłużył spokojnie. gdyby miał lepszy warsztat mogłby grac naprawdę bardzo dobrze.

Zgadzam się z Tobą. Oglądam Iana w 'Vampire Diaries' gra tam dobrze, ale jakoś mnie nie urzeka. Film jaki z nim widziałem to 'Marco Polo'. Obejrzałem film w częściach, że tak to ujmę, bo przełączałem co 15 minut, bo nie mogłem ścierpieć jego mimiki. Nie mogę uwierzyć, że ktoś taki zajmuje miejsce wyższe niż np. Gary Oldman, Samuel L. Jackson czy Kevin Spacey.

lubię go. podoba mi się jego gra w Pamiętnikach, bo jego postać ewoluuje, zmienia się. Nie gra w nich non stop tak samo jak np.: Paul Wesley, za którym nie przepadam, bo nie ma talentu. To samo zachowanie nic się nie zmienia . Nina Dobrev też mnie jakoś nie zachwyciła w roli Eleny. Wolę ją w roli Katherine. Chyba z tych samych powodów co postać Iana. Mówiąc krótko bez niego ten serial by wył i kwiczał ( chyba żeby lepszy aktor zagrał Damona , w co wątpię. Jakoś nie widzę Gary'ego Oldmana w takim serialiku ;P)
Jednak co by nie mówić nie zachwycił mnie talentem jak wyżej wspomniany Gary i nie zasługuje na to miejsce. Swoje 24 miejsce pewnie ma z powodu moich przygłupich rówieśnic, które patrzą tylko na urodę, a nie na to jak gra . Mam nadzieję, że ja nie będę tak postrzegana przez użytkowników tego forum.

Pozdrawiam

PS Moje rówieśnice pewnie nie oglądały jego innych filmów tj. np. Marco Polo, w którym mnie zawiódł z powodu jak już ktoś wspomniał mimiki i sztywności w grze .

kleoo108

Boli mnie Twoje poczucie wyższości, droga rówieśnico;)

Co do "Marco Polo" to się zgadzam, tam akurat Ian się nie popisał.
Absolutny brak mimiki;) tym razem...odwrotnie jak w VD;)

kleoo108

Ian nie potrafi dobrze grać i nie oddaje dobrze emocji. Usiłuje wyrazić emocje mimiką i oczami, ale efekty jego działań są śmieszne. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu, gdy wybałusza oczy, chociaż jest to jakaś umiejętność, nie każdy to potrafi ;)

użytkownik usunięty

żenada, jego miejsce jest w okolicach 500 - 600. Na poziomie Pattinsona

hahahaha, na poziomie Pattinsona, mówisz? To Ty mało o kinie wiesz.

użytkownik usunięty
BWaldorf

a tak sorry, pomyłka Somerhalder prezentuje jeszcze niższy poziom aktorski niż Pattison

Ale pojechałeś teraz;)

WhiteDemon

fakt nie zasługuje na to miejsce ale gościu w pamiętniki wampirów gra całkiem fajnie :P

wercia754

Ian jest modelem, więc to że nadrabia mimiką i oczami to normalne. Czytaliście książki Smith "Pamiętniki wampirów"? Kreacja Damona w filmie wzięła się właśnie z książki. w Serialu dokładnie odzwierciedla powieściową postać. Może i nie zasługuje na 23 miejsce, ale w serialu gra dość dobrze. A Pattinson? Bez obrazy dla jego fanek, ale koleś gra strasznie sztucznie, jakby miał kołek w tyłku. Niby w książce też jest taki sztuczny, bo trudno mu pohamować głód przy Belli, ale w filmie to po prostu porażka...

OneChanceToLove

zgadzam się Pattinson gra żałośnie!!

użytkownik usunięty

Ian ma talent, nawet grając wampira, w porównaniu do wszystkich pattisonów i żałosnych zmierzchów on jeden jeszcze się do czegoś nadaje

Ian w pamiętnikach dostał zresztą świetną rolę. Niby dupek ale cierpi i jakby jest Ci go żal ale to ciągle dupek i nie wiesz czy go palnąć czy przytulić Zresztą w jego oczach można utonąć, to fakt xDD

Iana widziałam w Pamiętnikach, Lost, Turnamencie. Jego gra jest bardzo dobra, potrafi wczuć się w role. nie rozumiem o co ci chodzi, czemu z góry zakładasz że ktoś kto gra obecnie w serialu dla młodzieży musi być do du#y? jest to naprawdę dobry aktor, a prywatnie dba o los zwierząt i prowadzi fundację, niektórzy mogli by wziąć z niego przykład. Jednak ci którzy walą 10 jedynie bo jest słitaśny.... są żałości, to potępiam. Na 8 zdecydowanie zasłużył :)

ania5766

No akurat tam sobie Ian poradził...
Ale widziałaś inne z nim produkcje??
Masakra jakaś;)
Dosyć że same filmy to copy, to jeszcze Ian gra tak że aż się smutno człowiekowi robi...

WhiteDemon

właśnie widziałam tylko 3 produkcje z nim, i właśnie zagrał dobrze, dlatego go oceniam na 8, jak obejrze kiedyś inne filmy z jego udziałem to ta ocenia spadnie lub wzrośnie, z tego co mówisz to raczej spadnie :)

ania5766

Nigdy nie wiadomo, może uznasz, że zagra łtak jak trzeba;)
Mnie nie przekonywał.

użytkownik usunięty

podbijam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones