Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder
maciekb80

Albo w Zagubionych. :)

maciekb80

Zgadzam się :D A Pamiętnikach gra bardzo dobrze, własciwie prawie tylko dla postaci Damona oglądam ten serial, ale stawiać go w pierwszej setce tylko za to to trochę przesada.

maciekb80

Ostatnio czytałem z nim wywiad w którym dziękował za wysokie głosy fanów z polski. Nie zasłużył, ale chociaż podziękował.

maciekb80

w ogóle wystarczy zagrać w serialu uwielbianym szczególnie przez nastolatki (patrz: Jensen Ackles, Jim Parsons)

maciekb80

Wy się naprawdę nie macie czym przejmować :D.. niech każdy, nawet te "nastolatki", wystawia oceny, które uważa za słuszne i da wystawiać takie innym, w czym problem? :)

rose_fw

Ja chociaż próbowałabym ocenić obiektywnie jego grę aktorską to nie potrafię, bo on jest po prostu tak seksowny, że wymiękam:) chyba zaliczam się do tej wyżej wymienionej grupy:P

ewelina199203

Według mnie jego gra aktorska nie jest na najwyższym poziomie, ale nie gra też źle i nie razi w oczy. Co prawda uważam, że Paul Wesley radzi sobie dużo lepiej, ale Ian również daje radę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones