Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

gimbusiara co ma 14 lat za to że jest przystojny da 10/10 a z drugiej strony jakiś wytrawny koneser kina oceni jego prawdziwą gra na jakieś 3/10. To samo w Polityce, przyjdzie pijany 18 latek dla beki zagłosować a przyjdzie człowiek co naprawdę mu zależy na losach kraju. Wiem dziewczynki że może się on wam podobać ale tu ocenia się umiejętności.

inhalol

"ale tu ocenia się umiejętności" Z czego Ian spokojnie się wywiązuje. Daje mu 7 za role w Lost i +2 za urodę. Zazdrościsz? xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
inhalol

Ten "wytrawny koneser kina" to Ty? ;)

inhalol

wiesz co? można zrozumieć wszystko ale wyzywanie kogoś od "tępej su.ki" gdy tej osoby nie znasz to już przegięcie. Co byś powiedział na to jak cię nazwę tępym chu.jem ty trepie?

Wampirzycaaaa

No i to wychodzi później w rankingach, że głosują ludzie, którzy nawet dodawać nie umieją.
Poza tym, nie ma czego zazdrościć. Ian ma strasznie kobiecą urodę.

eiree

Czy to nie jest oczywiste, że zniżyłam ocenę po tym jak napisałam tego posta?

inhalol

No i to przykre niestety... choć koneserzy kina, sądzę oceniali by jeszcze niżej, sama lubiąc filmy i teatr nie stawiam takim aktorom oceny, bo tak jak w jego przypadku, waha się ona po różnych filmach. A co do urody, Filmweb nie powinien być na to miejscem.

inhalol

Ian jest bardzo dobrym aktorem , nie docenianym , niestety jeszcze za mało pograł, żeby można go bylo zestawiac z takimi aktorami jak de niro czy depp jak ktos wspomnial , poza tym powalilo mnie ze ian ma kobieca urode xdd haha a aktora ocenia sie za umiejetnosci , ale przydaje sie jak jest przystojny, poza tym kazdy ma swoje zdanie, trche szacunku dla innych , a w szczegolnosci dla aktorow ktorych oceniasz chyba po obrazku .

Pchela13_filmaniak

On nigdy nie będzie na jednej półce z De Niro czy Deppem! Nigdy. Do pięt im nie dorasta.

Elenaa

Nigdy nie mów nigdy . o nich na pewno mowiono tak samo jak zaczynali kariery.

Pchela13_filmaniak

Twierdzisz, że taki ROBERT DE NIRO był gorszy od Somerhaldera? Bitch, please. Widać, jak kino znasz...

Elenaa

wzajemnie

Pchela13_filmaniak

Coś ci nie wyszło. Postaraj się najpierw obejrzeć dobre filmy, później wypowiadaj się do gry ww aktorzyny.

Elenaa

No też sie postaraj na nastepny raz . i ja daje sobie spokoj z kłotnia bo wyglada jakby sie gadalo do sciany

Pchela13_filmaniak

Elenaa, nie ma co się spierać z dzieckiem, ona by go bronila nawet jak by gral tylko w vampire diaries, i to jest przykre.

Znaku

No niestety...

inhalol

osoby którym zależy na losach kraju nie powinny głosować ! pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones