Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Moze niemcy albo szwedzi , angole takie ciacha z nich hahaah . a ten wasz Ian wyglada przerazajaco , jak byl mlody byl okropny . Paul jest duzo ladniejszy , sexxyyy , i ten glos

YourFavouriteDrug

Każdy ma prawo do swojego zdania ; ) .. ja tam do Pawła(Paula)nic nie mam ; P .. ale wole o 10000000 razy Iana ... jest bardziej męski,nonszalancki i wgl ; D . TEAM DAMON ! <33333 ; ****

shakiraps91

hohoho.!! napisałaś, że Ian jest nonszalancki. Skąd to wiesz.?? Nie znasz go, na pewno go nie widziałaś nigdy na żywo i piszesz, że jest nonszalancki. Ian to nie Damon. Damon jest nonszalancki, a przynajmniej takiego udaje.


YourFavouriteDrug

Pusta wypowiedz pustej dziewczyny..

kwiatuszek446

lubię to :]

kwiatuszek446

Zgadzam się :/
Ja osobiście uwielbiam Iana, ale nie napalam się nim aż tak :P
A do Paula nic nie mam, ale nie lubię jego kwadratowej szczęki xD

beeti95

Że co??? Angole??? Ty wogóle kiedykolwiek widziałaś dziewczyno " Angola" na oczy???
Phi... pewnie Robercik Pattinson ładniejszy...Tak się składa ,że odwiedziłam Anglie, i nasi polscy chłopcy są 100 razy ładniejsi.
Może i Ian nie był za przystojny ,ale to się zmieniło.
A Robercik był ,jest i będzie beznadziejny.KONIEC KROPKA!

Tamilena

"a ten wasz Ian wyglada przerazajaco , jak byl mlody byl okropny"
I co, że jak był młodszy to był jaki był ? Teraz jest przystojny i to się liczy ! ;P

yvonneD

A, i Pattinson tez jest niczego sobie ;P

Tamilena

hoho.! następna, czyli widziałąś wszystkich Anglików i wszystkich Polaków (mężczyzna) tak,? z twojej wypowiedzi to wynika.


Każdy ma inny gust. Mnie i Iaan i Rob się podobają

YouBetterLookAtYourself

Oczywiście ,że nie widziałam wszystkich, nawiązałam ogółem, tak jak w pierwszej wypowiedzi.
Każdy ma inny gust owszem , lecz to nie powód żeby nazywać Polaków "brzydalami".

Tamilena

Naprawdę dziewczyny nie mają co robić w Wolnym czasie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tamilena

tu ja przesadziłam, ogółem sie patrzy możliwe że ładniejsi sorka, ale to ja

Tamilena

Aj ... Anglicy przystojni? Owszem niektórzy maja charakterystyczna urodę ... ;D No bo Ozzy piękny nie jest xD A Alan Rickman ... <3 ... ale to tez zależy od gustu ... Angielscy aktorzy to nie tylko Pattinson ... Wielu znanych aktorów pochodzi z Wielkiej Brytanii ..
Ale i tak nie ma jak pół Polacy ;D Dajmy na przykład Jareda Padaleckiego ;D

kwiatuszek446

pusta to ty jestes , Jestem pusta bo wyrazilam swoja opinie na jego temat i kto tu jest pusty ??

YourFavouriteDrug

Spójrz na styl swojej wypowiedzi a dopiero później spróbuj ze mną dyskutować...
Chociaż ja już po pierwszym wpisie wiem ,że nie jesteś osoba z która chce polemizować...

YourFavouriteDrug

Zgadzam się z kwiatuszek446.
To co ty napisałaś nie było opinią tylko agresją językową. Nie wiem ile ty masz lat, ale podejrzewam, że w podstawówce jeszcze siedzisz, jeżeli nawet nie wiesz co znaczy wyrażać swoją opinie ;]

YourFavouriteDrug

Angole. Hm.
Nie widziałam, że Angole to mieszkańcy Anglii, nie USA, ale widać, myliłam się...

mongie

Sorry za błąd- chodzi ofc o to, że Angole to mieszkańcy Anglii, a nie USA ;)

mongie

Ian jest spoko, a Pula lubię dlatego, że jest Polakiem.

Ellen88

aha...

YourFavouriteDrug

angole szwedzi ciacha? no tak, abba i książę Karol sam chodzący seks. Ja uważam że facetom w Polsce nic nie brakuje a że trafił się jeden przystojny aktor to nie świadczy o całym narodzie:P Polskim facetom niczego nie brakuje;P

alien_2

ja napisalam ze angole , niemcy i szwedzi sa okropni czytajcie ze zrozumieniem w szkole nie uczyli ????????

YourFavouriteDrug

nieumyty pattinson na pewno wygląda lepiej, nie?

Gotowka

czy ja napisalam ze wyglada lepiej po prostu Ian mi sie nie podoba przeraza mnie jego usmiech itp

YourFavouriteDrug

Paul jest przystojny, ale Ian ma nie tylko wygląd , ale też głos , uwodzicielski wzrok i męskość.

recklless

Że jak??
To tak jak każdy.

WhiteDemon

Kobiety zazwyczaj pociągają mężczyźni tacy jak Ian. On ma w sobie tę drapieżność i popieram ma uwodzicielski wzrok i męskość :) kwestia gustu, tyle.

serenitylane

Ja też osobiście wolę Iana. I w brazowych włosach wygladał lepiej, bo w tych czarnych jest taki trochę sztuczny, takie odnoszę wrażenie. ;)

serenitylane

mnie nie pocigaja tacy faceci jak Ian moze takie puste 13 jak wy

YourFavouriteDrug

wypraszam sobie. ja akurat mam o wiele więcej lat i mnie IAN pociąga. pustą 13 jesteś Ty, skoro zachciewa Ci się dyskutować o gustach. nie każdemu musi się on podobać, tyle.

serenitylane

oh, jesteśmy puste, bo pociągają nas przystojni faceci ?

YourFavouriteDrug

Weź zrób wszystkim przysługę, odłącz komputer od prądu i idź się uczyć ;/

użytkownik usunięty
YourFavouriteDrug

Moim zdaniem polacy są przystojnymi mężczyznami jedynie niezadbanymi... często jak widze polaków wychowanych od urodzenia w Szwecji albo Francji to megaciacha z nich... :-)

ludzie ogranijcię się !
1. ian i paul i pattinson jak już o nim wspomnieliście oni są wszysscy przystojny tyle że dla nie których ten jest ładniejszy, ten bardziej piciąga ten mniej - proste.
2. gotowka puknij sie w leb - moze moje pytanie bedzie nie estetyczne ale co "wachalas go " ?
3. do autorki po co robisz temat jak ci sie on nie podoba to na niego nie wchodz proste. A opinie zachowaj dla siebie bo to kwestie gustow

użytkownik usunięty
gabriela500

Zgadzam się wszyscy trzej są bardzo przystojni ( pamietajcie że Paul jest polakiem :p ) ale Ian to moj ulubieniec :)

często jak widze polaków wychowanych od urodzenia w Szwecji albo Francji to megaciacha z nich... :-)

Tak szczególnie z Francji, znam takiego jednego modela, Polak z pochodzenia, czasem przyjeżdzą do kraju, piękny gościu;)

YourFavouriteDrug

Ian nie wygląda okropnie ani nie wyglądał , moim zdaniem był i jest przystojny! A co do Paula , nie żebym nie była patriotką itd ale nie za bardzo mi się podoba , nic do niego nie mam ale Paul nie jest specjalnie przystojny przynajmniej według mnie .

Nataleah

Jak można powiedzieć, że Polacy nie są przystojni? Są i to czasami aż zbyt przystojni...
Co do Iana to kiedyś nie wyglądał najlepiej ale jak widać im starszy tym lepszy. Paul akurat jest taki sobie, Robert niezbyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones