Iggy Azalea

Amethyst Amelia Kelly

5,8
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iggy Azalea

NIENAWIDZĘ JEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYGLĄDA OHYDNIE I OKROPNIE ŚPIEWA !

zizulek13

hhahhaha

temptation666

No co ?

zizulek13

A ja ją własnie uwielbiam. I nie śpiewa tylko rapuje :) I zastanawia mnie po co ludzie wchodzą i komentują negatywnie,ja osobiście jak kogoś nie lubię nie czytam o nim,nie wchodzę na jego profile itd Ciekawe co Ci takiego zrobiła że ją nienawidzisz? aaaa wiem :) odniosła sukes? Wiesz ohydnie wygląda tylko dla Ciebie .... skoro była w setce najgorętszych kobiet według Maxima

temptation666

Spokojnie ;D
Może rapuje dobrze, ale ja osobiście nie lubię promowania sztucznych tworów w mediach, już po prostu rzygam tym. Kardashian, Siwiec, Minaj, Pietrasińska, Lady Gagi i jeszcze wiele, wiele innych, dosyć! Niczego nowego nie wnosi i nic nowego, lepszego swoją osobą nie reprezentuje, więc ja jestem na nie, a ocenę 4 dostaje tylko ze względu na jej rapowanie.

Dodam jeszcze, że każdy ma swój gust i każdy może wyrazić tutaj swoją opinię na dany temat( w końcu to forum :)) więc pisanie, że ktoś wchodzi tutaj i pisze negatywną wypowiedź, tylko dlatego, że np zazdrości, że jakaś tam gwiazdka odniosła sukces jest trochę......śmieszne :)

Robaczek_12

nie ponioslo Cie?

temptation666

W którym miejscu?

Robaczek_12

Porównujesz osoby ktore spiewaja,pisza swoje piosenki to takich beztaleni jak siwiec czy Kardashian?

temptation666

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem: ' promowania sztucznych tworów w mediach," więc skupiało to się raczej na wyglądzie niż na śpiewaniu, ale jeśli już poruszyłeś/aś temat jej piosenek i tekstów piosenek......nie wiem czy tu trzeba coś dodawać skoro jesteś jej fanem/ką. Zwykłe teksty spod rynsztoka o narkotykach, pierd***niu się cip*ach itp.....i tak jak pisałam, niczego nowego nie wnosi, ten sam płytki poziom co przy innych gwiazdkach.

Robaczek_12

sztucznych tworow... hahahah znasz w ogole jej historie ze sie wpowiadasz?

temptation666

Tak czytałam, nie wypowiadam się na pewien temat nie wiedząc o czym piszę......ale przecież nie trzeba znać jej historii by widzieć, że jest sztucznym tworem począwszy na wyglądzie, a kończąc na tym co śpiewa i o czym śpiewa.
Dziękuję i żegnam, a następnym razem rozwijaj bardziej zdania jeśli chcesz dalej konwersować, a nie twoja rozmowa ze mną polega na zasadzie "wywiadu".

Robaczek_12

bo gadasz glupoty , sztucznym tworem to mozesz byc ty. nie znasz jej historii w ogole a komentujesz. malo logiczne

temptation666

Ech....radzę zapoznać się z def. pewnych słówek, np "sztuczny" i "twór" jej przeszłość, historia nie mają tutaj nic do rzeczy.

Robaczek_12

krytykowanie kogoś kogo się nie zna tzn jego muzyki,historii,tego kim jest jest po prostu dziecinne i głupie

temptation666

Heh.....wiesz, jest to osoba publiczna, jest piosenkarką, więc musi liczyć się z tym, że nie każdy będzie mieć pochlebne zdanie o niej. Ja znam jej muzykę, piosenki itp, historię również, szczególnie myślę najważniejszą kwestię, że wypromowała się poprzez yt, ale co z tego?? skoro swoją osobą nie wnosi nic nowego do showbiznesu? Rapuje i co? to świadczy, że jest kimś lepszym? gdyby ona rapowała o rzeczywiście mądrych rzeczach.....tymczasem rapuje o pierdołach, a co do jej wyglądu - plastikowa laka, gdyby była niższa byłaby kopią totalnie sztucznej Nicki Minaj.

Robaczek_12

czyli wedlug Cb idac twoimi kryteriami polowa wiekszosc piosenkarek jest do kitu bo nic nie wnois? to jest muzyka rozrywkowa a ty sie doszukujesz nie wiadomo czego. Plastokowa lala :D Ciekawe gdzie, to ze jest ladna nie znaczy ze plastikowa. widze ze ktos to ma grubo

temptation666

Tak jest, dlatego nie słucham niszowej muzyki z radia, bo gwiazdy promowane dzisiaj promują mało inteligentny sposób bycia.
Tylko co za dużo to niezdrowo, niestety teraz jak jest się gwiazdą muzyki rozrywkowej jest się też guru wszelkich innych dziedzin życia.
Heh, łądna to jest Natalie Portman, albo Salma Hayek a nie sztuczny twór Iggy Azalea, gdzie na ulicach widzę wiele podobnych - kilo tapet,y sztuczne, utleniane włosy, tipsy itp, itd. Nieźle to musisz mieć ty, jeśli coś takiego jak Iggy ci się podoba i uważasz to za seksowne, ale rozumiem, są różne gusta i guściki, ale nie mów mi, że taka sztuczność może być ładna.....Chociaż wiem, że faceci teraz i tak lubią te bardziej sztuczne, niż te bardziej naturalne - takie czasy.

Robaczek_12

sztuczny to tgy jestes i twoja inteligencja

temptation666

Za to ty jesteś merytorycznym betonem, bez żadnych prześwitów inteligencji, by można było poprowadzić z tobą konstruktywną konwersację...

Robaczek_12

Heh, dobry tekst ;)

Robaczek_12

za to widze, ze z ciebie niezły przedstawiciel bitników;d;d

meg2pac

hm? ;d

Robaczek_12

uśmiałam się xD tylko pamiętaj! nie znasz jej historii XD
Osobiście dla mnie Iggy nie jest aż tak sztuczna - bynajmniej wizualnie. Jeżeli idzie o muzykę, to totalnie nie mój gatunek, ale ma kilka takich piosenek, które lubię posłuchać. Niestety tworzy co raz więcej shitu o dupach, cyckach, p#zdach etc ;//

elfira

Nie no co ty xdd jej jedyna piosenka o cipce to Pussy ale w nuj chodzi o to ze mozna to wziac jako kicius albo cipka ;p

Robaczek_12

Wtedy byla 100%prawdziwa teraz sobie poprawila nos policzki i brode noo i powiekszyla cycki ale..? Milala straszne komplesy przez niejakie poj..ane dzieci co ja caly czas od brzydkich wyzywali itd a ona to widziala ;( Wypowiadala sie tez ze jezeli ktos robi operacje plast. Musi byc pod straszna presja i ze nie uwaza za niestosowne poprawieniu w sobie kilku rzeczy ktore sie nie podobaja... dodala tez ze trzeba to robic z umiarem ogolnie piekna kobieta :) nie wiem jak ktos taki moze miec kompleksy

temptation666

Wiekszosc jej haterow to trolle- tak wygladaja i sie zachowuja... najgorsze jest to ze ona wiekszosc tych hejtow widzi i sie nimi bardzo przejmuje :(

zizulek13

No i co? :P Każdy ma swoje zdanie. :P Dziecko tego nie rozumie... xD JA JĄ KOCHAM!!!! :)

zizulek13

Duzo nienawiscie wynosisz z domu w sumie codziennie musisz patrzec na swoje odbicie w lustrze i nie dziwie ci sie ze gromadzisz w sobie tyle nienawisci patrzac na siebie :)

zizulek13

Btw brawo za osiagniecie jeszcze nizszego IQ niz to mozliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones