Ilona Wrońska

Ilona Katarzyna Wrońska

5,1
298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ilona Wrońska

najseksowniejszych polskich aktorek . Mega sex-owna .

maciekb80

poważnie ?

katie_filmweb

Nie . a co ?

maciekb80

nic, zdziwiłam się

katie_filmweb

Moim zdaniem ma w sobie to coś .

maciekb80

Mega fałszywa i brzydko się starzeje.

kikiyy

" mega fałszywa " . Na jakiej podstawie takie oskarżenia ciskasz ? . Ona sie brzydko starzeje ? . A ona sie w ogóle starzeje . Musisz byc mega zakompleksiony skoro walisz takimi bzdetami z cyklu " pierdoły z za stodoły "

maciekb80

widziałem z nią ostatnio wywiad. Gadała i wyglądała jak Agnieszka Frytkowska.

kikiyy

Daj mi link do wywiadu .

maciekb80

Zgadzam się ładna jest ale aktorką jest taką sobie.

Ruben_fw

A skad Ty wiesz jaką ona jest aktorką ? Ocenianie kogos przez pryzmat jednego serialu jest malo obiektywne .

maciekb80

A ty widziałeś ją w czym innym ?

Ruben_fw

Nie . Dlatego ciezko sie odniesc do jej talentu . Na ten przyklad Kazimierza Mazura (Kamil z " N . W " ) mialem za slabego aktora do czasu az nie zobaczylem go na teskach teatru w sztuce " Przepraszam , co Pan tutaj robi" . On tam po prostu wymiatal grajac kilka wcielen . Od tego czasu przestalem oceniac aktorow przez pryzmat gry w serialu .

maciekb80

Jeden z lepszych MILFów z Polski.

sador1991

A Jeżowska Gilfem

sador1991

Ju.z w tym serialu miała sporą konkurencję pod postacią Renatki Dancewicz, a kwestii polskich MILF polecam rolę Katarzyny Czapli z "Nowych Porządków". Tam jest to COŚ, hombre :)

oppserwatorr

Wronska niech nie odrzuca propozycji jakis kontrowersyjnych bo wtedy nikt o niej nie bedzie pamietal za kilka lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones