ImanI

Iman Abdulmajid

6,9
272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iman

Kto by pomyślał, że z tak biednego kraju, jakim jest Somalia wywodzi się tak piękna osoba. Jest
moją rówieśniczką. David Bowie ma gust.

24o455

zależy od wioski, czasem jakiś podróżnik typu Cejrowski zawita do klanu gdzie na 60 murzynek żyjących w lepiankach 59 jest 10tkamki z urody, i śa ładniejsze niż ta aktorka

24o455

Warris Dirie tez pochodzi z Somalii i poszczescilo jej sie na tyle, ze zostala modelka i zrobila kariere na wybiegu. A majac 10 lat pasla kozy na jakiejs rowninie z Somalii i ledwie wiedziala, co to lustro. Mimo wszystko jej histoia jest niezwykla i jesli kogos to zainteresuje to moze sie zapoznac z filmem lub ksiazka Kwiat pustynii o niej.

użytkownik usunięty
Metropholis

Pomyliłeś się. "Kwiat pustyni" jest o innej somalijskiej modelce, Waris Dirie, która - co ciekawe - w dzieciństwie poznała Iman. :) W "Kwiecie pustyni" Waris zawarła taką opinię o Iman:

"Zaczęłam wycinać fotografie Iman z magazynów czytanych przez kuzynki i wytapetowałam nimi ściany mojego pokoiku. Skoro ona była z Somalii i mogła to robić, to może i mnie by się udało? Kiedy Iman pojawiła się w naszym domu, zaczęłam szukać okazji, żeby z nią porozmawiać. Chciałam dowiedzieć się, jak zostać modelką, chociaż ledwo miałam pojęcie, na czym to polega. Ona jednak cały czas spędzała na rozmowach z dorosłymi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones