Imran KhanII

Imran Khan Pal

8,0
165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imran Khan

Nieadekwatna średnia

użytkownik usunięty

Taka wysoka średnia dla takiego marnego aktorzyny... Wstyd.

Marny aktorzyna? Czy ja wiem. A co oglądałaś w jego wykonaniu? Bo muszę powiedzieć, że choć na początku miałam o nim podobne zdanie, to po Delhi Belly zaczęłam się do niego przekonywać. Teraz zacieram rączki na Matru Ki Bijlee Ka Mandola, ciekawe co tam pokaże.

Jeffrey89

Oglądałam "I Hate Luv Storys" i "Ek Main Aur Ekk Tu" i po seansie obu filmów wydawał mi się strasznie kiepski. Jednak w "Matru Ki Bijlee Ka Mandola" zagrał na prawdę dobrze, powinien częściej przyjmować takie role. Nie mówiąc już o tym, że wyglądał o wiele bardziej męsko w zaroście, czego nie można powiedzieć oglądając dwie wymienione wcześniej produkcje. Polecam, ze względu świetną grę aktorską głównych postaci, w tym Imrana.

użytkownik usunięty
Jeffrey89

Widziałam wystarczająco dużo, by wyrobić sobie opinię. :D "Matru Ki Bijlee Ka Mandola" nie zmieniło znacznie mojego sądu. Uwielbiam jego brodaty look (ogólnie jest mega przystojnym facetem), ale aktorsko poległ, brak mu charyzmy! W debiucie fajnie się zapowiadał, jeszcze w "Mere Brother Ki Dulhan" go lubię (ale to też dlatego, że oba filmy są przegenialne :)).

Hm, ja początkowo się przed nim broniłam i nie chciałam z nim nic oglądać. Jednak zacierałam bardzo rączki na "Ek Main Aur Ekk Tu", bo historia wydawała mi się niebanalna. I było mi głupio, że tak długo zwlekałam. Ma słabsze role, jednak jako Rahul Kapoor, czy Kush Agnihotri mnie przekonuje. :)
Wydaje m się, że od niego się dużo wymaga, bo jego wujkiem jest Aamir. Tak nie powinno być. Fakt, miejscami jest uderzające podobieństwo, że aż przeglądam dokładnie obsadę (vide scena z "Break Ke Baad"), jednocześnie jednak - moim zdaniem - nie stara się naśladować stylu gry Aamira.

Pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty
julCia69

Sorry, ale musisz wcinać się wszędzie ze swoją odpowiedzią?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones