Ingrid BergmanI

8,5
4 687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ingrid Bergman

Jestem w trakcie lektury "Notorious. The Life of Ingrid Bergman" pióra Donalda Spoto i muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się charakter Ingrid. Nie dbała o pieniądze, ani nie uganiała się za trendami. Stworzyła własny styl bycia i za to zawsze będę ją podziwiać.

Nie orientujesz się czy ta książka będzie wydana w j. polskim? Bo rozumiem, że ty czytasz w oryginale, si? Jestem zaintrygowana postacią Ingrid. Wydaję mi się, że była wspaniałą osobą, którą wiele osób będzie podziwiać... Przeczytałam o niej artykuł w gazecie, ale była tam tylko garstka informacji o p. Bergman, więc czy są o niej inne ksiązki w naszym rodzimym języku????

użytkownik usunięty
ko_alka

Wybacz, że odpisuję dopiero teraz, ale nie miałam tego tematu dodanego do obserwowanych.

Już jakiś czas po zakupie tej książki odkryłam, że istnieje polskie tłumaczenie tej biografii. Można je było swego czasu wylicytować na Allegro. Polscy tłumacze mają bardzo nieprzyjemną skłonność do idiotycznych tytułów w naszym języku. Jeśli pamięć mnie nie myli, książka ta u nas ma podtytuł "Dama z Casablanki".

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones