Irena Karel

Irena Kiziuk

7,0
3 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Karel

Irena Karel to przeciętnie utalentowana aktorka jakich większość wśród naszych "gwiazd".Niewątpliwie jednak większość z nich przewyższa urodą i sympatycznym usposobieniem.Miałem przyjemność "na żywo" spotkać się z Panią Karel i od tamtego czasu(lata 70.) jestem Jej zwolennikiem.Trzeba dodać też,że w siermiężnych latach 70. aktorka ta bardzo często rozbierała się w filmach (vide:"Wezwanie") i takie Jej zdjęcia publikowała prasa,zwiększając tym samym liczbę kupujących ją mężczyzn.

Krzysztof_Krzak

Nie zgadzam się, że tylko przeciętnie utalentowana. Polecam film "Kiedy miłość była zbrodnią". Dziewczyna, choć młodziutka, to naprawdę nieprzeciętnie wymiatała grając Niemkę Linde, zupełnie jak ktoś mający wieloletnie doświadczenie. A co do urody to jak dla mnie - do dziś żadna aktorka jej nie dorównuje - ona do dzisiaj mi się śni. A i wcale nie musiałem widzieć jej rozebranej, żeby kupić gazetę. Mnie wystarczał widok jej ślicznej buzi na okładce i kupowałem od razu: Film, Zwierciadło i co tam jeszcze, nie pamiętam, bo pewnie nawet jeszcze 10ciu lat nie miałem (a i w tym wieku nikt nie musiał mi tłumaczyć, co to jest rozebrana baba:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones