Iron Maiden

7,6
9 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Iron Maiden

i przereklamowany rockband obok Metalliki - nie mają startu do Venoma czy Kinga Diamonda!

Legend_Returns

Ale to tylko twoja subiektywna opinia z którą niekoniecznie się zgadzam.

Legend_Returns

Rozumiem że ich nienawidzisz, ale z hasłem "rockband" to twoja wyobraźnie uniosła cię bardzo daleko.

Legend_Returns

Właśnie. Powiadam Cię, że to nie jest Rockband. IM nie zajmuje się rockiem, lecz heavymetalem, w czym jest po prostu boski.

Legend_Returns

Venom i King Diamon to kurva black metal. -_- Porównywanie ich do IM to jak porównanie piernika do tortu.

Ziomaletto

Nie wiem co to venom, ale king diamond to zaden black metal, durniu.

Klonazepam

NIE ZNAĆ VENOMA?! Człowieku, na jakim ty świecie żyjesz?
Nie znać protoplasty black i thrash metalu?
A nawet jeśli King Diamond to nie balck, to jednak porównywanie ich do IM jest oznaką ograniczenia umysłowego, "durniu".

Ziomaletto

gowno mnie obchodzi podmuzyka dla gluchych idiotow. a king diamond jak najbardziej mozna porownywac do iron maiden, bo nie dosc, ze to ten sam gatunek muzyki, to jeszcze wykonywany tak samo cujowo. dostrzegam wiecej podobienstw niz roznic.

Klonazepam

A czego pan jaśnie słucha, jeśli można wiedzieć?

Ziomaletto

miley cytus i britney spears xd

Klonazepam

Więc nic dziwnego, że dla ciebie Iron Maiden i King Diamond to to samo.

Ziomaletto

Dla ciebie king diamond to black metal, przyglupie, wiec milczec i do budy.

Klonazepam

Radziłbym się doedukować, matole. King Diamond to wokalista black metalowego Mercyful Fate, więc zanim zaczniesz się wymądrzać, to chociaż byś się czegoś dowiedział. I tak, wiem, że King Diamond to również zespół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones