Isabelle Fuhrman

8,2
4 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Fuhrman

niemożliwe by tak dobrze zagrała w "Sierota" :D musieli kogoś podstawić xd 10/10

reaster

Nie sądzę. Ma dziewczyna talent, po prostu.

magnetyzm_3

lol. tu chyba chodzi o grę na pianinie xDD

Queen_J

Zagrała bardzo dobrze, wręcz genialnie, więc nie wiem o co Ci chodzi. Chyba, że wolisz "aktorki" typu Miley Cyrus, to już inna bajka.

magnetyzm_3

nieee.... ja nie za bardzo umiem oceniać grę aktorską, ale na tyle, żeby powiedzieć, że Miley się do najlepszych aktorek nie zalicza :) chodziło mi tu o to, że chyba autor tematu miał na myśli grę na pianinie.

reaster

kazde dziecko jak umalujesz bedzie wygladalo na 30 lat

reaster

też mi się wydawało, że kogoś podstawili, miałem wątpliwości... ale zagrała genialnie :D

eMCe_7

no genialnie to rzeczywiście zagrała:) co do pianina i co do gry aktorskiej uważam, że jest świetna ! :)

paolawppw11

Prawda jest taka, że w większości filmów podkładają ręce muzyka zamiast aktora. Przede wszystkim chodzi o to, żeby gra wyglądała na naturalną, a nie z playbacku. I tak np w "Pianiście" jak Spielman miał grać ssmanowi w ruinach jakiegoś domu pokazane były ręce Janusza Olejniczaka. Ale to taka mała ciekawostka. Co do mlodej i jej gry. W "Sierocie" genialna. I aż się zdziwiłam, że to ona grała w "Igrzyskach śmierci". Znaczy nie poznałam jej.

reaster

no w Sierocie zagrała rewelacyjnie

malyfromhell

dobry aktor zagra każdą postać , szczerze powiem że całkiem nieźle wyglądała i jak się będzie dobrze rozwijać to może być z niej naprwade dobra aktorka .

TheGoldi07

jestem pod wielkim wrażeniem jej gry aktorskiej w filmie SIEROTA wielkie ukłony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones