Isabelle Fuhrman

8,2
4 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Fuhrman

... swietnie bedzie się nadawała w przyszłości do czarnych charakterów. W Igrzyskach śmierci bardzo przekonująco odegrała swoją role zabójczej dziewczynyki z nożami. Nie wiem jak ona to robi ale potrafi wygladac jak psychopatyczna zabojczyni hehe. Trochę taki odpowiednik Chiaki Kuriyama (Gogo Yubari z Kill Billa / Takako Chigusa z Battle Royale). Nie zdziwie się jak dostanie kiedyś oferte od Tarrantino lub Rodrigueza do zagrania jakiegoś czarnego charakteru. I dobrze, bo wiekszośc z mlodego pokolenia nadaje sie do gry tylko w filmach dla nastolatkow, a w jej przypadku, wroze jej dobra kariere.

Pijany_Mistrz

Masz racje bo ja jak oglądałem Igrzyska i były sceny z nią to miałem ochotę pójść tam i jej przywalić z całej siły w twarz. Bo tak dobrze zagrała ten czarny charakter że musiałem sobie powtarzać że to tylko aktorka gra tą postać która jest taka okrótna dla ulubionych bohaterów :D i ta dziewczynka z nożami nie istnieje naprawdę....

dastan3000

Tak! Isabelle jest stworzona do czarnych charakterów ciachających nożem. Aż mnie ciary przechodzą jak ją oglądam! Co nie zmienia faktu, że w IŚ miałam ochotę ją normalnie zabić. W sierocie zresztą też... :D

Orphanka

No ja też :)

Pijany_Mistrz

Niestety Igrzysk Śmierci jeszcze nie oglądałam, ale perfekcyjnie odegrała rolę esther w "Sierocie". Widział ktoś? Rewelacja! Jak ktoś uprzednio napisał, potrafi idealnie odegrać psychopatyczny wyraz twarzy. Jest po prostu świetna i życzę jej jak najlepiej!

Lipstick_92

to prawda jest świetna oglądając Sierote bałam się jej. psychopatyczny wyraz twarzy miała jak nic dzięki za zajebisty film ukłony

asia697011

Zgadzam się z wami. Na początku jak zaczęłam oglądać Sierotę, pomyślałam, że ta dziewczyna jest bardzo, bardzo ładna a zarazem psychodeliczna i ciekawe, jak będzie wyglądać, gdy dorośnie. Cóż, teraz gdy widzę jej aktualne zdjęcia- to piękna kobieta o psychopatycznej nutce, idealnie umie grać czarne charaktery i życzę jej dalszej kariery, oby w horrorach.

Codeina

co do Igrzysk - Clove jest moją ulubioną postacią właśnie za to że jest taka wredna i przez film polubiłem ją o wiele bardziej ^^

Codeina

Ej no, ona ma 16 lat, jaka z niej "kobieta"? ;) Bez przesady. Co do talentu - zgadzam się. W "Sierocie" była niesamowita - jednocześnie urocza i psychopatyczna. Świetna młoda aktorka. Z "Igrzysk" niestety jej za bardzo nie pamiętam;)

Lipstick_92

http://www.youtube.com/watch?v=LuxX53goRKw - Obejrzyjcie, co do tego psychopatycznego wyrazu twarzy. Początek jest niezły, jakby na mnie rzucała takie spojrzenia, uciekłabym gdzie pieprz rośnie. :D

endover92

A tak zupełnie swoją drogą, to wypowiada się bardzo mądrze jak na swój wiek, zauważyłam to już w innych wywiadach, które z nią widziałam. ;) Naprawdę pasuje do tej roli.

użytkownik usunięty
Pijany_Mistrz

Zabójcza ale i Piękna ;D

Pijany_Mistrz

Miałam to samo napisać. Świetnie gra i przekuje mnie jako wredna osoba a wręcz psychopatyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones