Isabelle Fuhrman

8,2
4 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Fuhrman

Jestem jej fanką od chwili kiedy zobaczyłam pierwszy raz film Sierota (a potem drugi raz) :) ma świetną urodę i przede wszystkim cudnie gra! Jest boska ^^ Chcę jej autograf...:)

Hmm_Ciastko

Bez jaj ona nie jest jeszcze pełnoletnia a ty już ją ubóstwiasz..pragniesz jej?? Dobra marzenia ściętej głowy.Ale jakby co jest twoja :)

bosik23

Po pierwsze naucz się czytać, a potem komentuj. Ja jej nie pragnę, tylko chcę jej autograf, na pewno ty też jesteś czyimś fanem. Po drugie proponuję zajrzeć na fanmail.biz skoro jesteś kolejnym idiotą, który uważa, że gwiazdy są zbyt zajęte na autografy. W sumie prawda, ale widzisz, są jeszcze agencje.
A po trzecie wolę jej grę aktorską niż pełnoletniej Vanessy Hudgens.

Hmm_Ciastko

Ja też ją strasznie lubię, bardzo podobało mi się to jak grała w "Sierocie", zdolna jest ;p

Maxine_

Ta dziewczynka w "Sierocie" zagrała dobrze. Jednak to za mało żeby stwierdzić ,że jest super aktorką. Myślę ,że mogła by się wykazać w więcej filmach. Talent być może ma, ale z tą urodą to nie przesadzajcie.

udia

Nie no ok, wiadomo, że nie jest najpiękniejsza i są od niej o wiele bardziej urodziwe dziewczyny, ale najbrzydsza też nie jest. Nie podoba mi się jedynie to, że czasem na jakieś premiery lub coś nakłada na siebie tyle makijażu, że wygląda jak.... ekhem... taka pani spod latarni, sorry, ale takie moje zdanie. Bez makijażu wygląda o wiele lepiej ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones