Isabelle Fuhrman

8,2
4 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Fuhrman

mimo iż 30 milinów ludzi myslało, że ta oto młoda dama w rzeczywistości jest dorosłą aktorką z chorobą hormonalną na zdjęciu profilowym można dostrzec, że jednak to chyba była podpucha, bo urosła ;p !

eel_87

Na datę urodzenia wystarczy spojrzeć.

użytkownik usunięty
eel_87

A może ona tylko udaje, że rośnie ? xDD

oby tylko jej piersi nie udawały...

eel_87

Ja nie mogłem uwierzyć, że 12-latka tak świetnie zagrała w "Orphan", zwłaszcza w końcówce filmu!! :D

maestro84

Ja sie jej boję!!!

Isia94

niech rośnie w końcu ktoś musi zagrać w Orphan 2 , Esther jeszcze nie skończyła z rodziną :-)

Dyzmor

będzie druga część? hmm... no to raczej nie może za bardzo rosnąć...

Isia94

nie wiem czy będzie ale każdy by chciał , ale może w Polsce by coś w tym stylu zrobili popatrzmy na to tak , Rosja - Juleńka , USA - Sierota/Orphan a u nas ? tyle mamy młodych aktorek mogli by coś takiego zrobić , więc jak przeczyta to jakiś reżyser to niehc wie że już ma pomysł na fajny remake albo coś w tym stylu , stylu tych dwóch podanych przeze mnie filmów :-) moje ulubione ;D

Dyzmor

ale przecież ona się utopiła na końcu!!!!

Mogłaby się odrodzić...

Horrror

ale gdyby się odrodziła to byłaby zwykła bajka, a nie realistyczny film ... według mnie dziewczyna świetnie zagrała, zapowiada się na doskonałą aktorkę ... :) a co do filmu to sądzę, że bez sensu jest robic drugą częśc, bo będzie wiadomo, o co cho , odrodzenie ester odpada, pozostaje stworzyc jej bliźniaczkę albo jakąś krewną z tym samym schorzeniem i robic podobną historię ... bez sensu, jak już mówiłam, film świetny, ale nie widzę przyszłości dalszych części ...

paolawppw11

Hmmm co do drugiej części SIEROTY to chciała bym żeby powstała ale... bała bym się że to co na początku im tak świetnie wyszło w drugiej części mogli by totalnie schrzanić a tego bym nie chciała.

użytkownik usunięty
Horrror

jest alternatywne zakonczenie :)

Ta aktorka ma coś w sobie, przez co się jej naprawdę boję xd Oglądałam ją też w Igrzyskach Śmierci i też się jej bałam haha idealnie się nadaje do ról psychopatów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones