Isaiah WashingtonI

Isaiah Washington IV

6,8
3 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isaiah Washington

Wyrzucili go przez komentarz w jednym z wywiadow, nieprzychylnym o kolegu z serialu, ktory wczesniej przyznal sie do swojej seksualnosci.
Tworcy serialu bali sie, nie chcieli miec takiego kogos jak Washington wiec zewrwali z nim kontrakt.

Decyzja twórców....

Z mojej strony: KOLEJKĘ POSTAWIĆ CHŁOPOKOWI!

użytkownik usunięty
Tleli

Odechciewa się komentować takie ograniczone umysłu , bo pewnie to oczywiste ,że nie masz nic przeciwko lesbijkom...ale gejów już nie zaakceptujesz bo Ci nie staję na ich widok.Logika mężczyzn jest nie logiczna..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tleli

Starasz się byc inteligentny? W jednej linijce piszesz językiem naukowym, w drugiej piszesz jak dzieciak - jak dla mnie, to oznaka nieszczerości.

Eaoden

słaba próba sprowokowania mnie...
rada na przyszłość: oprócz tezy musisz jeszcze zawrzeć argumenty, (sam osąd to nie argument) może wtedy ktoś Ci odpowie, podkreślam MOŻE.

Tleli

Próba może i słaba, ale owocna. Odpowiedziałeś. Pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
emu_

Nie wyobrażam sobie 7 serii bez niego. Już 5 i 6 była wystarczająco uboga bez jego postaci. Nie wnikam w jego życie osobiste i prywatne sprawy, jest po prostu świetnym aktorem i byłoby świetnie gdyby wrócił.

bar_barous

i dobrze, że go nie ma. powinien szanować innych. na początku serialu go lubiłam, ale zrobił się irytujący. z pewnością dla Cristiny lepszy jest Owen ^^ :)

kropkaaa

Oj na pewno Owen nie jest lepszy dla Cristiny! Cristina i Preston byli bardzo fajną parą.

Tleli

Jak zwykle mamy wzburzonych obrońców "moralności"... Zauważyliście taką prawidłowość? Jak tylko pojawia się temat homo aktora/aktorki, postaci, reżysera itd. (Tom For, Ian McKellen, Samotny Mężczyzna, Cztery Wesela i Pogrzeb oraz wiele innych z moich doświadczeń)., to natychmiast odzywają się te intelektualne miernoty, które pozwalają sobie na nazywanie innych "pederastami" i "zboczeńcami"... Czasami mam wrażenie, że to jest jedyny powód, dla którego takie osoby udzielają się na portalach internetowych umożliwiających wymianę zdań. Ale halo, panowie i panie! Tu mówimy o FILMACH. Chcesz głosić swoje dyrdymały - proszę, zarejestruj się na stronie skrajnej prawicy. Wara od cywilizowanych portali.

bardzo dobrze ze go wywalili!
wiecie co, ja zaluje ze sie w polsce urodzilam jak czytam takie komentarze jak niektore tutaj. tak nietolerancyjnego narodu jak nasz jeszcze nie widzialam. w ameryce takich homofobow jak on kieruje sie na leczenie a u nas traktuje jako normalnosc a wrecz sie to popiera.
ps. gdyby sie srodowisk gejowskich tak nie czepiano, to moze nie musieliby "na golasa wyłazic na ulice i czynic ohydy".

jak kogos interesuje do kogo kierowal homofobiczne zapędy i w ogóle jak to bylo to tu mozna przeczytac: http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4233188.html

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bokser_Ken_Wywietrznik

Równie dobrze mogłabym podać innego linka, co za różnica? to nie jest źródło wiedzy z którego czerpię informacje - jeśli tak Cię to oburza. Wpisałam do googli, a to to był pierwszy odnośnik jaki mi wyskoczył. To był pierwszy raz kiedy odwiedziłam tą witrynę.
Komentarz napisałeś zrozumiały, nie wiem czemu wydaje Ci się inaczej :)

Szanuję poglądy innych (żeby nie było), ale do momentu gdy zaczyna się nimi krzywdzić. Moim zdaniem, homoseksualiści to są normalni ludzie jak Ty czy ja. Jeśli ktoś się taki urodził (bo to udowodnione, że homoseksualizm nie jest chorobą), to co powinien wg Ciebie zrobić? zgodnie z tym co napisałeś: "jak sobie dwóch facetów zrobi dziecko to nie bedą musieli ganiać z w lateksach na parady równości", powinni na siłę powinni udawać i wchodzić w związki z płcią przeciwną.
Wyobraź sobie przez chwilę jak Ty byś się czuł gdyby ktoś wymagał od Ciebie abyś pokochał faceta... Chcą być szczęśliwi i mają (a raczej powinni mieć) do tego pełne prawo, jak każdy człowiek.

Co do parad równości, to potwierdzam, że nie widzę w nich specjalnego sensu, bo poprzez to sami pokazują na siebie jako na "odmieńców". Ale zwróć uwagę, że dla geja to, że hetero całuję kobietę na ulicy może być równie odrażające jak To kiedy ty zobaczyłbyś całujących się facetów. A raczej żaden gej nie będzie przechodził koło takiego z obrzydzeniem, w porównaniu z hetero. Więc widzisz, on szanuje Twoją "inność", więc ty powinieneś uszanować jego. Mniej więcej tak to widzę.

Niedawno było głośno o nauczycielce, która przyznała się do lesbijstwa i została za to zwolniona. Powiedz w czym orientacja przeszkadzała jej wykonywać pracę?

Uważam, że nie powinno się ingerować w życie innych, włazić im z buciorami do domu, sypialni. Nie mówię tu tylko o wspomnianej kwestii, ale też o innych, jak np. religia. Jeśli ktoś w Polsce (gdzie 90% deklaruje się jako katolicy) powie, że jest ateistą to zostanie "zjedzony" a w skrajnych przypadkach nawet posądzony o kontakty z szatanem :) To samo z innymi religiami, mniejszości religijne bywają prześladowane. Bo niby mówi się że Bóg jest jeden, ale każdy wierzący wie że Jego Bóg jest najlepszy. O antysemityzmie i rasizmie nie wspominając.

Co jest złego w byciu liberalnym, otwartym na coś co jest odmienne od tego co uważam? Jan Paweł II też był otwarty na inność. Uznawał wszystkich ludzi, bez względu na orientację i wszystkie religie.

Uwierz mi, że gdyby ludzie egzystowali sobie obok siebie nie oceniając innych na każdym kroku i nie mówiąc im co dla nich jest najlepsze, jak powinni się zachowywać, w co wierzyć i kogo kochać, to nie byłoby tyle zła na świecie.

btw: tego pana o kórym mowa w temacie, skierowano na leczenie ze względu na swoją homofobię. Ale to Ameryka. A Ameryka to czyste ZŁOOO :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tommy_DeVito

ja na przykład

a Ty oczywiście jesteś ekspertem w temacie i prócz powiedzenia, że homoseksualizm to choroba psychiczna masz na to niezbite dowody.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tranquil_temporairement

Jak już mówiłam, co do parad równości po części przyznam Ci rację. Bo gdyby przechodzili sobie normalnie z transparentami a nie ostentacyjnie manifestowali swoją INNOŚĆ to byłoby ok. A tak to patrząc na tych roznegliżowanych ludzi można zwątpić że są normalni (a za takich chcą być uznawani).

Nie zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem, że jak coś jest w mniejszości to jest nienormalne. Banalny przykład: w Polsce jest ok. 90% katolików. Zakładasz rozumiem z góry, że wyznawców innych religii jak i ateistów należy okrzyknąć nienormalnymi, bo znajdują się w mniejszości. Chyba tak nie jest.

Idąc dalej - coś co ma prowadzić do wydania potomstwa to RODZINA a nie sam związek dwojga ludzi. Ja pozostaję w związku z mężczyzną od kilku lat, nie zamierzam mieć dzieci. Tym samym nie tworzymy rodziny, tylko związek. Taki sam mogą tworzyć homoseksualiści. Czy innym parom damsko-męskim nie zamierzającym założyć rodziny powinno się zabronić bycia ze sobą w związku?

Ostatnio oglądałam świetny film oparty na faktach "Prayers for Bobby", opowiadający o młodym homoseksualiście, który spotkał się z olbrzymią nietolerancją swojej rodziny. Bardzo chciał się zmienić, "wyzdrowieć", by wreszcie matka go kochała i akceptowała. Nie udało się. Cytując słowa matki pod koniec filmu: "Zrozumiałam dlaczego Bóg mimo wielu modlitw nie wyleczył Bobby'ego. Nie wyleczył go, ponieważ....nic mu nie dolegało". Szkoda tylko, że musiała stać się tragedia, aby to do niej dotarło.

Wiesz - ja myślę, że uważasz tak jak piszesz, bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ludzie nie decydują o tym jacy się rodzą. Nawet gdyby chcieli nie potrafią się zmienić. Ci niby wyleczeni wcześniej czy później wracają do homoseksualizmu. Nie rozumiem dlaczego mają czuć się gorszymi ludźmi, tylko dlatego, że kochają inaczej. Na pewno słyszałeś o przykładzie nauczycielki zwolnionej ze szkoły, bo przyznała się do swojej orientacji. Czy przez to mogła gorzej wykonywać swój zawód? ...to właściwie pytanie retoryczne ;/ Równie dobrze Ty czy ktoś Tobie bliski mógłby się urodzić homoseksualistą. Wtedy na pewno nietolerancja społeczeństwa by Ci przeszkadzała.

Pozdrawiam. Polecam naprawdę ten film powyżej, jest dobry, nie tylko ze względu na temat jaki porusza.

goswork

I to wszystko na temat rodzącego się w człowieku homoseksualizmu opierasz na mądrości filmów? Kiepski autorytet i zupełnie sprzeczny z nauką. Z tego co wiem nie udało się odnaleźć genu czy całego genomu odpowiadającego za homoseksualizm; ośrodki w mózgu również nie są obarczone takimi możliwościami, a więc po czym wnosisz, że homoseksualizmu nie można zwalczyć? Palenie tytoniu, masturbacja i wiele innych używek w których silna wola i świadomość potrzeby zwalczania nałogu jest podstawą w tej nierównej walce, również jest trudna - ale nie niemożliwa. Homoseksualizm może być tym samym, jest wiele analogi do nałogów i mnóstwo przykładów "wyleczonych". Oczywiście są też przykłady odwrotne ale jak dla mnie to po prostu jednostki zbyt zadowolone ze swojej odmienności i za słabe by ją zmienić. Coś jak ja rok temu z fajkami. Rzucałem dwa razy, gdy mnie się to podobało - wróciłem, gdy stwierdziłem że już nie daje mi to przyjemności, było prościej.
I z tym kochaniem inaczej też bym nie przesadzał, bo wszystko jest zależne od tego w jaki sposób wyjaśnimy miłość - filozoficznie i romantycznie czy namiętnie i zwierzęco.
Trochę obraża mnie świadomość że gdy jeden facet w pycha na siłe drugiemu facetowi, nie rzadko przy pomocy wazeliny członka w odbyt, to kocha on tak samo swojego partnera jak ja czy inne pary heteroseksualne.

Ehh rozwiązłość dwudziestego pierwszego wieku jest niewyobrażalnie potężna xD

Izistaar

A gdzie ja napisałam, że opieram swoje spostrzeżenia wyłącznie na mądrościach z filmów? widzisz, czytasz tylko to i z takich źródeł, aby potwierdzić, że masz rację. Choćbym cię tu zasypała linkami, odniesieniami do książek i źródeł naukowych oraz licznych badań, to i tak będziesz miał swoje "sprawdzone źródła" zgodne w pełni z Twoimi poglądami. Więc zaniecham.
Nie wiem jak można porównywać palenie z homoseksualizmem. Albo za jeden z przykładów nałogu podawać masturbację...
Masturbacja jest czymś naturalnym, czymś co robi każdy normalny, zdrowy i spełniony seksualnie w swoim związku człowiek. Pozwala rozładować niepotrzebne napięcie, poznać swoje ciało, tak aby później móc czerpać więcej radości ze zbliżeń z inną osobą. Oczywiście poza granice normalności wykracza onanizowanie się kilkanaście razy dziennie, a przez resztę czasu myślenie tylko o tym. Wtedy zgodzę się, że jest to nałóg i wymaga leczenia.
Nałóg jest to coś szkodzi człowiekowi, a mimo przesłanek umysłu o szkodliwości sięga po to. Palenie czy picie to nałóg, bo ponoć zabija. Siedzenie przy komputerze przez 18h czy powyższy przykład zbyt częstej masturbacji to nałogi, bo dezorganizują życie społeczne (myśli się tylko o komputerze/ o tym żeby sobie ulżyć). W jaki sposób homoseksualizm dezorganizuje życie albo w inny sposób przyczynia się do szkodliwości osoby homoseksualnej? Nie mam pojęcia. No chyba, że uważasz, że gej przez cały dzień nic nie robi tylko myśli jakby tu innemu facetowi włożyć. Ale nie posądzam Cię o takie zacofanie.
Za to udawanie, że jest się kimś innym, na siłę przestawianie się i zmuszanie do czegoś co jest wbrew odczuciom danej osoby - to potrafi zachwiać psychikę. Zatem dla mnie - prywatnie - leczenie gejów/lesbijek jest chore. Tyle w temacie.
Jeszcze powiem Ci, że kiedy byłam mała i rodzina zauważyła, że piszę lewą ręką zamiast prawej, próbowano mnie "na siłę" przestawić. Kiedyś uważano, że bycie mańkutem jest złe, teraz nikt na to nie zwraca uwagi. Tak samo będzie za jakiś czas z gejami. Ty i osoby o podobnych poglądach nie macie na to wpływu, że społeczeństwo się zmienia. Wydaje mi się, że widzicie swoją bezradność wobec rosnącej tolerancji i Was to boli zwyczajnie.
"Trochę obraża mnie świadomość że gdy jeden facet w pycha na siłe drugiemu facetowi, nie rzadko przy pomocy wazeliny członka w odbyt, to kocha on tak samo swojego partnera jak ja czy inne pary heteroseksualne. " - a przepraszam, kiedy facet wpycha na siłę, nie rzadko przy pomocy wazeliny członka w odbyt kobiety, to uważasz, że może w ten sposób wyrażać miłość, czy też nie bardzo?

Każdy wyraża miłość jak chce. Jest wiele różnych perwersji. Także wśród par hetero. Mnie np. obrzydza na myśl, że ktoś może czerpać przyjemność z oddawania moczu na partnera. Ale jeśli to danej parze przynosi satysfakcję seksualną, to co mi do tego? Dopóki nikt nikomu krzywdy nie robi, to jest ok.

goswork

Wiesz? Pisałem dość sporo i z pasją, by odpowiedzieć Ci jak najlepiej, ale zrezygnowałem. Jedyne co Ci napiszę to oświadczenie, że nie taktem jest obrażać i okazywać taki brak szacunku do osoby której zupełnie nie znasz. Twój komentarz, (a raczej jego początek) dla kogoś kto stara się nie popaść w zakłamanie jest mocno obraźliwy.

P.S
""Trochę obraża mnie świadomość że gdy jeden facet w pycha na siłe drugiemu facetowi, nie rzadko przy pomocy wazeliny członka w odbyt, to kocha on tak samo swojego partnera jak ja czy inne pary heteroseksualne. " - a przepraszam, kiedy facet wpycha na siłę, nie rzadko przy pomocy wazeliny członka w odbyt kobiety, to uważasz, że może w ten sposób wyrażać miłość, czy też nie bardzo?"
Na to pytanie powinnaś odpowiedzieć sobie sama.

Izistaar

Nie wiem w którym momencie Cię obraziłam czy okazałam brak szacunku.
co do "..." - to odpowiedziałam sobie na to pytanie. Uważam, że poprzez seks analny również można okazać uczucie.
Ps. skoro nie przyjmujesz możliwości, że ktoś może nie zgodzić się z Twoimi poglądami, to nie wiem jaki sens ma wypowiadanie się na forach.

goswork

Przeczytałem co pisałaś powyżej i zrozumiałem, że nie jesteś wyzwaniem. Co do seksu analnego, to jest on o jeden krok od kolejnych barier... Człowiek potrzebuje co raz silniejszych podniet, skoro już potrafisz okazywać miłość i oddanie po przez seks analny, to ciekawe co będzie za 20 lat :-)
A co do szacunku, to radzę poczytać wcześniejszy post ze zrozumieniem.

Izistaar

Ja się tu nie wypowiadam po to, by być czyimkolwiek wyzwaniem.
"skoro już potrafisz okazywać miłość i oddanie po przez seks analny, to ciekawe co będzie za 20 lat :-)" - nigdzie nie napisałam, że ja to preferuję, tylko, że nie zaglądam do sypialni innych i nie obchodzi mnie co i jak inni robią. Więc to chyba nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Powiem Ci tylko na koniec, że bardzo sobie utrudniasz życie taką nietolerancją i ksenofobicznym podejściem do wszystkiego. Musi być ciężko, gdy gdzie nie spojrzysz, tam widzisz coś obrzydliwego i sprzecznego z twoją wizją świata.

goswork

hej :D ja osobiście bardzo go polubiłam jak grał w chirurgach. Bardzo pasowali do siebie tzn. on i Cristina. Gdy dowiedziałm się że wywalili go to szczerze mówiąć zasmuciłam się. Wiem że źle zrobił obrażając T.R. Knighta, ale karzdemu się przytrafia powiedziec coś czego póżniej bardzo żałujemu. Ja nie lubię tego Owena. Nie podoba mi sie. Chciałambym bardzi żeby wrócił Bure :) A Wy?... Fajnie by było gdyby np. wrócił w 8 sezonie i Crostina przypomniałaby sobie cudowne chwile z nim spędzone i znowu by się zeszli i byliby już razem. A tego Owena by zostawiła bo chyba i tak pokłucili się pod koniec 7 sezonu. Bardzo bym chciało żeby wrócił bo świetnie grał i jak był z Cristiną to było śmiesznie i fajnie. A z Owenem to już nie to jest :). JA CHCĘ ZPOWROTEM BURKEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goswork

Dobrze że są ludzie tolerancyjni w tym podłym kraju,chwała im za to.

użytkownik usunięty
Ayo23

Wielu Polaków też uważało się za tolerancyjnych, póki nie zamieszkali na Zachodzie

Tommy_DeVito

Chłopcze,gdybyś był w takiej sytuacji jak homoseksualiści i pokochał faceta nie mówił byś takich rzeczy.Jak nie wiesz jak jest to po co wypisujesz że to choroba?Co oni są inni? Żyją jak każdy inny człowiek,płacą podatki jak każdy i również mają uczucia.Co mają być na siłę z kimś z kim nie chcą? bo ludzie tak chcą?Pokochali osobę tej samej płci i widocznie tak im jest dobrze,chcieliby na pewno być traktowani normalnie i żyć normalnie.Ale w naszym kraju nie można okazywać takiego szczęścia bo zaraz byłby sponiewierany przez innych...Więcej tolerancji.Ty zapewne chcesz żeby inni Cię szanowali,dlatego Ty szanuj innych.

użytkownik usunięty

Też jestem oburzony, jak mogli go wyrzucić. To jest chory kraj. Rzygać się chce od tej poprawności politycznej

I bardzo dobrze że go wyrzucili jak nie ma szacunku dla innych.Ciekawe jak by się poczuł gdyby ktoś nazwał go BAMBUSEM.

ja czytałam, że cała sprawa była o wiele grubsza, pobił się ponoć z Patrickiem Dempsey'em który stanął w obronie T.R. Knighta... szkoda, że tak wyszło, w ogóle szkoda, że tak mało osób zostało ze starej obsady... Jak jeszcze zabraknie Cristiny, czy Sloana, to ja nie wiem, po co ten serial jeszcze oglądać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rockman92

Leczyć to trzeba wszystkich tych którzy są takiego zdania jak Ty,włącznie z Tobą.Co Ty niby możesz wiedzieć o takich osobach? Jakim prawem wypisujesz takie rzeczy? Oni są tacy sami jak my,mają prawo do szczęścia i również do tego żeby żyć z kim chcą.Dlaczego tacy ludzie są skreślani? bo ja nie pojmuje tego narodu.Co za ludzie,zero tolerancji.Szkoda słów

użytkownik usunięty
Ayo23

Kolejny nawiedzony lewak.

O chłopie, żeś błysnął jak zęby u szczerbatego cygana.Właśnie przedstawiłeś swój ''wysoki'' poziom...
Wybacz, szkoda mi klawiatury na polemikę z Tobą.

użytkownik usunięty
Ayo23

nic nie poradzę, że nie znoszę lewactwa i tej całej poprawności politycznej

Jest chyba z tysiąc tematów, które są miejscem potyczek homofobów z tolerancyjnymi ludźmi. Zastanawia mnie to, po co homofoby wchodzą na to forum i wyrażają się obraźliwie na temat homoseksualistów, zamiast w ogóle się tym nie interesować. Nie rozumiem Ciebie,wypowiadasz się o gejach czy lesbijkach w sposób typu: fu, obrzydlistwo, ohyda itp na tym forum.
Tacy nietolerancyjni ludzie nigdy nie zrozumieją, że homoseksualizm nie jest dewiacją, będą bębnić wciąż i wszędzie, że gejów należy linczować, bo takie "są prawa natury". Albo że "Bóg przykazał inaczej...".
To się już robi nudne...
Poczytaj sobie książki psychologiczne, nie wiem, jakieś Wikipedie, encyklopedie, zasięgnij wiedzy o homoseksualizmie, a potem się wypowiadaj.

użytkownik usunięty
Ayo23

Nie muszę niczego czytać, pozatym nie jestem homofobem. Problem poprawności politycznej polega na tym, że wprowadza cenzure. Natomiast problem mniejszość polega na tym, że narzucają swoją wolę większości. A ja się pytam jakim prawem? Mam prawo kogoś nie lubić

Proszę Cię nie wciskaj takich kitów. Czy homoseksualiści komuś szkodzą?Chcieliby być akceptowani bo na pewno wtedy było by im łatwiej,nie musieliby się ukrywać ale nikomu nie narzucają swojej woli! tak jak to napisałeś.Mężczyźni homo też uprawiają seks dla przyjemności, a nie z powodu zaburzeń. Pociąg seksualny to coś normalnego.Niektórzy po prostu akceptują swój homoseksualizm i jest im z tym dobrze.Najlepiej jest zaakceptować się takim, jakim się jest. amen."

Narzucają swoją wolę? Nakazują komuś zmianę orientacji? Rozbijają rodziny? Domagają się głośno (na szczęście coraz głośniej) tego co im się należy. Tego, co należy się każdemu człowiekowi - szacunku. Gdyby nie tak znowu dawno czarni niewolnicy nie zaczęli walczyć o prawo do godnego życia, do dziś byliby ludźmi kategorii B.
A jakim prawem Ty oceniasz dość sporą grupę ludzi i interesujesz się co i z kim robią w łóżku? Dlaczego nie lubisz kogokolwiek nawet go nie znając? Jak ktoś wypowiada się w okropnych słowach o ciemnoskórych czy żydach, to jest to powszechnie potępiane. Tak samo powinno być (i niedługo będzie) z obrażaniem gejów.
Świat się zmienia. To, że nazwiecie jednego czy drugiego "zlewaciałym burakiem" nie zatrzyma tych zmian.
Mnie mógłbyś nie lubić, bo od razu widać nasze poglądy się rozmijają, ale kategoryzować człowieka ze względu na to co robi ze swoim penisem...to jest co najmniej dziwne dla mnie.

Ayo23

"Nie muszę niczego czytać, pozatym nie jestem homofobem. Problem poprawności politycznej polega na tym, że wprowadza cenzure. Natomiast problem mniejszość polega na tym, że narzucają swoją wolę większości. A ja się pytam jakim prawem? Mam prawo kogoś nie lubić" to jest świetna odpowiedź. A jeśli mam dodać coś od siebie to homosekualizm to nic innego jak dewiacja seksualna czyli zboczenie. Za kilka lat będzie można się żenić plastykową lalką, z 5-letnim dzieckiem albo ze zwierzęciem no bo przecież to "normalne" - zakochał się ktoś i tyle.

Rockman92

Widzę że mylisz dwa pojęcia albo nie wiesz co oznaczają,poczytaj sobie co to jest homoseksualizm a zoofilia.Jak można przyrównać zwierzę do człowieka który jest w związku z inną osobą tej samej płci.Co to ma jedno do drugiego? Homoseksualizm nie jest dewiacją. Dewiacjami są pedofilia, zoofilia, koprofilia, ekshibicjonizm, sadyzm seksualny, fetyszyzm, nekrofilia, urofilia, abasiofilia, skatologia telefoniczna i parę innych. Jeśli nie znasz znaczenia któregoś z tych słów, to wpisz w Google...
A oto dokładna definicja parafilii (dewiacji)-"trwające przez ponad 6 miesięcy, nawracające, silne, seksualnie podniecające fantazje, seksualne pobudki lub zachowania ogólnie obejmujące OBIEKTY NIEOSOBOWE, CIERPIENIE lub UPOKORZENIE WŁASNE lub PARTNERA, lub DZIECI oraz inne NIE wyrażające zgody osoby."
Jak pewnie zauważyłeś, nie ma tu ani słowa o osobach tej samej płci ( a przynajmniej takich, które wyrażają zgodę na takie stosunki).
Homoseksualizm – zaangażowanie psychoemocjonalne i pociąg seksualny do tej samej płcI. Jest jedną z ORIENTACJI seksualnych OBOK heteroseksualizmu, czyli popędu do płci przeciwnej oraz biseksualizmu, czyli popędu ukierunkowanego na obie płci.
Parafilia a orientacja seksualna to jednak różnica. Chyba, że osoby heteroseksualne tez są dewiantami to i homo również. W takim więc razie mówmy do siebie - dewiancie.

Ayo23

żałosne, dzisiejsi pseudonaukowcy napiszą wszystko za co im się zapłaci. A te ich definicje można sobie wsadzić. Jedni naukowcy mówią, że mleko jest zdrowe, inni że nawet rakotwórcze. Ja zdaję się na siebie. A skoro uważasz że facet penetrujący penisem odbyt drugiego faceta kiedy odbyt jest od wydalania kału i uważasz to za piękne i NORMALNE to żal mi ciebie. Kiedyś homoseksualizm uważano za chorobę, i ja się tego trzymam, to choroba psychiczna. Cejrowski też ma poprawne zdanie na ten temat. I skończmy tę farsę.

Rockman92

A gdzie ja niby napisałam że to jest piękne? pokaż bo nie widzę .A gdzie to niby udowodnione to co pisali kiedyś że homoseksualizm jest chorobą? gdzie się naczytałeś tych pierdół? pewnie pisali wszystko za co im płacili a te ich dawne definicje można sobie wsadzić:D I co z tego że Cejrowski ma odmienne zdanie? to jego zdanie i gó*** mnie to obchodzi ja mam swoje i tego się będę trzymać.
Ja zawsze myślałam, że akceptować to my powinniśmy ludzi ze względu na religię i pochodzenie, a nie to, co robią w łóżku, bo to zostaje w sferze prywatnej, która nikogo normalnego nie obchodzi.Faceci też walą w dupsko kobiety a kobiety robią loda facetowi i to jest dla większości osób normalne bo facet i kobieta uprawiają seks ale jak facet z facetem lub kobietą z kobietą to już jest złe,ble, niedobre?!żałosny jesteś.Chory to jesteś Ty człowieku i powinieneś się leczyć bo chyba masz poważne problemy ze sobą.Wróć lepiej do swojego pokoju i sprawdź w lusterku czy Ci nowy pryszcz nie wyskoczył!Jak napisałam wyżej niech każdy się zajmię swoim życiem zarówno hetero jak i homo i wszyscy będą szczęśliwi.

Rockman92

ach te wszechobecne spiski.... : -)

dlaczego tak Cię to obrzydza? przecież nikt Cię do krzesła nie przywiązuje i nie każe gejowskiego porno oglądać. Nie robią też tego jak zwierzęta w miejscu publicznym.
Twoje podejście najlepiej oddaje ten skecz: http://www.youtube.com/watch?v=F3rj9C-Pa9U&list=FLkNbgGbcn_oZ7kXzGln0aQA&amp ;index=1

goswork

http://img.wiocha.pl/images/f/8/f829e9a29ca2d2f8ba9fdef8f6308949.jpg

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones