Isla Fisher

Isla Lang Fisher

7,6
13 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isla Fisher

Chyba jestem jedną z nielicznych osób która nie widzi między tymi dwiema podobieństwa. Moim zdaniem łączy Je tylko kolor włosów. Isla ma pełniejszą, weselszą twarz, pełniejszą figurę i przede wszystkim mają inny kolor oczu. Amy w porównaniu do Fisher wydaje się "zimna". Ja bym ją prędzej porównała do Nicole Kidman z "Totalnej magii". Piszę ten post po przewertowaniu kolejnego rankingu "Łudząco podobnych do siebie celebrytów" w którym Amy i Isla zajeły pierwsze miejsce zostawiając w tyle osoby które faktycznie są do siebie łudząco podobne.

AuudreyHorne

No cóż, jak porównam zdjęcia to rzeczywiście widzę różnicę i da się je rozpoznać. Jednak wstyd się przyznać, ale dopiero dziś się dowiedziałam, że w wielu filmach w których byłam pewna że gra Amy Adams jednak wcale jej nie ma tylko gra tam Isla. W Zwierzętach Nocy nawet nie zauważyłam, że dwie różne aktorki grają główną bohaterkę i postać z książki. Także podobieństwa nie da się negować bo na pewno jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones