Iwona Sitkowska

7,0
440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwona Sitkowska

rola w Barbórce była piękna. dość juz korzuchowskiej i jej przyjaciółek serialowych! nowa, prawdziwa twarz w polskim kinie, żeby tylko Ją doceniono!

king

King, zgadzam się z Tobą! W 'Barbórce' była świetna i bardzo chciałabym zobaczyć ją jeszcze w wielu filmach! A póki co... to nawet nie umiem znaleźć jej zdjęcia w necie!:(

Pozdrawiam!

_Klaus_

Właśnie zobaczyłem wczoraj film "Barbórka" i nie będę oryginalny jeśli stwierdzę że Sitkowska swoją skromnością, głosem i grą aktorską w tym filmie powaliła. Przebiła mojego ulubionego aktora - Dorocińskiego w tym filmie. :) Muszę zobaczyć sobie jakieś inne filmy z tą ciekawą aktorką.

king

W "barbórce" rzeczywiście była świetna. Może nie jest to szczyt uroby ale te oczy i to spojrzenie powalają. I ten głos co najmniej niezwykły, a wręcz przyprawiający o drżenie. Chce ogładać takie kobiety a nie umalowane laseczki z dużym .. no.

grzesi01

Cudowna aktorka...fantastyczny glos!
Ma styl i klase i to ja wyroznia...
To, ze do pieknosci nie nalezy nic nie znaczy-Wazne ,ze potrafi zagrac i zaspiewac tak ,ze az dech w piersi zapiera!
Chcialabym obejrzec ja w wielu innych filmach!
Wiecej p.Iwony!!
Zgadzam sie z porzednikiem-Nie jest to laska ''barbie''
Pozdrawiam

tasha_2

Jestem zauroczona jej rolą w "Barbórce" - niesamowicie naturalna, to dzięki niej film mnie wzruszył. Świetna aktorka i mam nadzieję, że zobaczymy ją jeszcze w czymś ciekawym.

king

Piękny film

king

Prawdziwa Polska dziołcha bez sztucznych ( czegokolwiek ) . Gdzie takie dziewczyny się podziały ? Gdzie się pochowały .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones