Izabela Kuna

7,4
28 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabela Kuna

bez urazy ale nie znosze jej jako aktorki, bo prywatnie jej nie znam, to taka prowincjonalna,zaściankowa, serialowa aktoreczka, ech i w dodatku będzie grała w lejdis, ech czy nie ma już innych dużo zdolniejszych aktorek w tym kraju?? masakrrra:/

chesterka89

oj oj nie zgodzę się z Tobą,
może oglądałeś(łaś)panią Izę wyłącznie w serialach, ja znam ją z innych ról i uważam że jest znakomitą aktorką, natomiast w lejdis była genialna więc zaangażowanie jej do tego filmu było bardzo dobrą decyzją

Kami122

"Lejdis" mnie nie zachwycily. Kiepski film,dziwie sie,ze zostal uznany za jedna z najlepszych polskich komedii(?). Ta aktorka go nie uratowala. Nie przepadam za nia,wg mnie gra zbyt sztucznie.

xwhateverx

zgadzam się z Kami122 ! trzeba obejrzeć jakiś film z Jej udziałem, bo według mnie to bardzo zdolna aktorka ! nie mówiąc już o roli w Lejdis, polecam film "33 sceny z życia". Wg mnie zagrała tam fenomenalnie ;)

chesterka89

jest bardzo słaba

Andrrzej

Nie rozumiem twojej oceny wystarczy zobaczyj jej rolę w Linczu czy własnie Lejdis, świetnie zagrała.

chesterka89

Ojej. Szkoda, że prawie nikt nie zna jej z ról teatralnych, te są warte uwagi.

chesterka89

"to taka prowincjonalna,zaściankowa, serialowa aktoreczka" - absolwentka jednej z najlepszych szkół filmowo-teatralnych w Europie... no ale cóż, każdy ma prawo do swojego zdania.

chesterka89

Moim zdaniem gra tak sobie, może być, ale prywatnie... jakiś czas temu oglądałam z nią wywiad i wydała mi się strasznym bufonem... co to ja nie jestem. I tym mnie bardzo zraziła do siebie.

netii79

przepraszam Cię bardzo, nie chcę tu nikogo obrażać, ale oglądając wywiad nie poznasz dokładnie człowieka. tak się składa, że poznałam ją jako osobę prywatną, nie aktorkę, i to jeszcze jako dziecko, gdyż jest mamą mojej koleżanki. to wspaniała osoba, o której na pewno nie można powiedzieć, że jest bufonem.

chesterka89

Tam gdzie ją widziałam grała kobietę idealną: wredną, uzależnioną od seksu i papierosów, wygłaszającą swoje zdanie bez zastanowienia. Dlatego, przynajmniej na razie, bardzo ją lubię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones