Józef Nalberczak

8,1
12 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Józef Nalberczak

Brat Józefa Nalberczaka

użytkownik usunięty

Wczoraj będąc w Warszawie na jednym z osiedli zagaiłem rozmowę z pewnym bezdomnym człowiekiem, który był uderzająco podobny do ś.p. pana Józefa. Spostrzegłem to, nie pytając go o pokrewieństwo. Co ciekawe po kilku minutach rozmowy mężczyzna ów zapytał:
- Kojarzy pan może mojego zmarłego brata? Józia Nalberczaka?
I zaczął wymieniać cytaty: "Jołki połki, śniadanie jem na kolację etc".
Powiedział, że jest młodszym bratem pana Józefa. Myślę sobie- czemu miałby kłamać, poza tym jest niesamowicie podobny, choć widać, zniszczony alkoholem i problemami. Głos również taki barwny i energiczny. Mimika ta sama. Jednak 2 rzeczy mi się nie zgadzały. Po pierwsze wiek, po 2 pochodzenie. Pan Józef zmarł w wieku 66 lat, a teraz miałby 89. Natomiast mężczyzna ten powiedział mi, że ma 62 lata skończone. Więc różnica między nimi wynosiłaby 27 lat. Po drugie powiedział, że pochodzi z "moich stron", tzn. ze świętokrzyskiego, spod Kielc. Józef Nalberczak był rodowitym warszawiakiem, więc coś mi się nie zgadzało. Jeśli ktoś ma informacje na temat rodziny pana Józefa i wiedzę, że faktycznie miał sporo młodszego brata, to byłbym wdzięczny o wpisy.

Hmmm.
Szalenie ciekawa historia.
Ciekawe ile w tym prawdy.

Żul ci wciskał kity

użytkownik usunięty
Douger

oj to nie był zwykły żul... to był żul namaszczony spuścizną niemal że Isildura.

Dzień dobry, uprzejmie informuję, że mój dziadek nie miał brata, tylko starszą siostrę Barbarę. Był rodowitym warszawiakiem, mieszkał także kilka lat w Rembertowie. Ale historia fajna:)

amokka

To musi być ciekawe, mieć takiego dziadka jak Pan Józef...Pozdrawiam

Mam nadzieję, że dałeś mu na piwo.

Czego to żule nie wymyślą, aby zdobyć atencję, która to może przełożyć się na pieniądze na chlanie. Ktoś mu pewnie kiedyś powiedział, że jest podobny do św. pamięci Józefa i wymyślił bajeczkę dla "turystów".

Mnie kiedyś zaczepił w Zakopanym taki drobny pijaczyna, który mówił, że jest bratem Maklakiewicza. Podobieństwo było tylko takie, że sypał tekstami z filmów i oczywiście zbierał na Amarenę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones