Jô Odagiri

8,0
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jô Odagiri

Zazwyczaj sceptycznie podchodzę do wszelkich bożyszcz żeńskiej publiczności (a takim bożyszczem jest właśnie Odagiri, którego niedawny ślub wywołał łzy rozpaczy u tysięcy japońskich fanek:P), ale muszę przyznać, że i mnie ten aktor urzekł, głównie rolą w "Shinsengumi!". W "Shinobi" (pierwszy film, jaki zobaczyłam z tym aktorem) mnie nie zachwycił, ale to może dlatego, że średnio przepadam za tego rodzaju postaciami. Jak na razie widziałam go tylko w dwóch wyżej wymienionych filmach (a raczej w filmie i serialu, bo "Shinsengumi" to serial) + w "Platonic Sex" - hm, wszystkie jego postacie są tam spokojne, introwertyczne, wręcz potwornie melancholijne. Nie uważam tego za plus (mimo że nadal hołubię rolę Saito w jego wykonaniu i uważam, że to jedno z najlepszych przedstawień Saito ever:P), bo nie można wciąż grać tak bardzo podobnych do siebie bohaterów, po pewnym czasie staje się to nudne. Jednakże po obejrzeniu trailera "Scrap Heaven" mam nadzieję na Jou Odagiri w zupełnie innym wydaniu. Pożyjemy, zobaczymy, idę poszukać tego filmu;).

lokasenna

on jest beznadziejny,żeby jeszcze było na co popatrzeć ,a tu też klapa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones