J. Madison Wright

Jessica Madison Wright

7,0
51 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby J. Madison Wright

... jestem w totalnym szoku. Przed chwila skonczylem ogladac Ziemie 2, mialem powrot po
latach, z ciekawosci zajrzalem jak sie teraz powodzi tej fantastycznej dziweczynce, ktora w
tym serialu grala naprawde swietnie, a tu takie smutne wiesci...

abakumow

smierc chodzi z zyciem w parze....

abakumow

Same here. Tez skonczylem przedwczoraj ogladac Ziemie 2, i chcialem zobaczyc jak teraz wyglada w czym grala, bo w Earth 2 szlo jej calkiem niezle, wchodze, a tutaj szok.

użytkownik usunięty
Zetnakatel

chyba oglądałem to w wieku 12 lat i ten serial odcisnął pewne piętno na moim życiu, powracam do niego po 15 latach ! Szok faktycznie.

Zetnakatel

Szok jak cholera... a jaka ladna byla w wieku 22 lat. Piekna dziewczyna z niej wyrosla. Wielka szkoda... :(

MrBaggins

A cóż dopiero jej mężowi? Niewiele się nacieszyl żoną

abakumow

mam dokladnie to samo:( jestem w ciezkim szoku po odswiezeniu serialu z dziecinstwa

abakumow

no fakt klin jak 150! dzisiaj sobie przypomniałem to tym serialu i przeglądałem aktorów "co tam u nich" i szczena na biurko mi opadła... szkoda dziewczyny, zważywszy na to że też jestem rocznik '84 i wiem ile jeszcze życia przede mną :/

abakumow

Dołączam do grona zszokowanych i zasmuconych, od kilku dni przypominam sobie Ziemię 2, wczoraj wlazłem na Filmweb żeby upewnić się że dobrze rozpoznałem że w serialu grał Tim Curry, potem z ciekawości pootwierałem karty reszty aktorów i... takie wieści :/ Urodziła się ledwo tydzień przede mną...

rozkminator

Żal ściska serce... a ona odeszła, bo miała wadę serca.

abakumow

Dołączam do zszokowanych. Oglądałem Ziemię 2 na Polsacie w latach `90. Właśnie sobie oglądam serial ponownie po wielu latach. Postanowiłem zerknąć co ciekawego porabiali dalej aktorzy, a tu szok. o_0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones