J.R.R. Tolkien

John Ronald Reuel Tolkien

9,6
2 860 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby J.R.R. Tolkien

Widzę że wielu ludzi obrzuca go obelgami ze niezrozumiałych powodów. Zwróćcie uwage na
to co on stworzył : Własny język ,własny odrębny świat,wszystkie istoty,każdy szczegół w
śródziemiu dopracował z największą dokładnością i perfekcją. Osobiscie uważam że jego
książki zmieniły w pewnym stopniu mój tok myślenia również filmy odzwierciedlające
Władcę pierscieni J.R.R Tolkiena znaczą dla mnie coś więcej niż tylko film.

FastSmith7

A ile z tych tematów popartych jest jakimiś sensownymi argumentami? Na stronie głównej Mistrza widzę kilka, w których zarzuca mu się, że jego dzieła przeznaczone są tylko dla młodzieży. Otóż taką opinię może wydać tylko ktoś wybitnie nie znający się na literaturze fantasy, i samych tekstach Tolkiena, które bez wątpienia stanowią klasykę współczesnego fantasy.
Podziwiam Tolkiena za jego wiedzę i niesamowitą fantazję, którą był obdarzony. Zapewne jak wielu - żałuję, że nie dane mi było go poznać osobiście... (choć kto wie... :-P)

użytkownik usunięty
FastSmith7

Ocena mówi sama za siebie. Większość jest za Tolkienem, i tak ma być!

FastSmith7

Nie ważne co mówią jacyś nieudacznicy, który nic w życiu nie osiągneli. Mistrz to Mistrz!

FRODOLIVES

Racja, takich najlepiej zostawić samych sobie i zbytnio nie wchodzić w rozmowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones