JJ Feild

John Joseph Feild

7,5
2 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby JJ Feild

................................................................................ ..............................................................

Demolo

Dokładnie, a zwłaszcza w Opactwie Northanger.

neveragain3

Do Juda Lawa w ogóle nie nie podobny! Ale za to, oglądając "Opactwo", ciągle miałam wrażenie, że widzę Gustawa Holoubka z lat 50/60. Ten sam uśmiech, to samo głębokie spojrzenie...

filizanka

Oczywiscie miało być jedno "nie" :)


.
.
.

filizanka

a mnie przypomina trochę lee pace'a :) przynajmniej w "opactwie northanger", bo w sumie to nie widziałam go w żadnym innym filmie :P

purrie

zastanawiałam się, czy to tylko moja wyobraźnia :D
(ale rzeczywiście, czasami przebłyskuje w nim Jude Law)

purrie

Właśnie chciałam to napisać! Jest do Lee Pace'a bardzo podobny, nawet bardziej niż do Lawa.

Demolo

jasne, jest strasznie podobny do Jude'a :D

Demolo

Mi też sie tak zdaje. W filmie Poirot - Smierc na Nilu właśnie z nim mi się kojarzył. Aż musialem sprawdzić :D

Demolo

A dla mnie to wypisz wymaluj Tom Hiddleston. No czy nie wyglądają identycznie http://www.filmweb.pl/person/Tom+Hiddleston-319053

zooshe

dla mnie tak samoo, w filmie "Trzecia gwiazda" wyglada czasami dokladnie jak Tom

martyna13

Dokładnie! Tom Hiddleston.

zuzahnna

Mi też on Toma Hiddlestona przypomina, często ich mylę. : )

GreenButton

ja tez na początku myślałam, że Tom Hiddleston :) widzę , że nie jestem odosobniona :)

littlegoldfish

Miałam dokładnie to samo, są identyczni :D Ale Jude Law momentami ze spojrzenia też mi przypomina. Dobre połączenie :D

martyna13

dla mnie wygląda jak mieszakna Jude'a Lawa i własnie Toma Hiddlestona : )

zooshe

On jest nieoficjalnym dzieckiem Toma Hiddlestona i Lee Pace'a :D

zooshe

Tom Hiddleston podobny do JJ :)

zooshe

Zgadzam się. Prawie jak bracia :) Obaj mega seksowni :D A u Toma uwielbiam głos :)

zooshe

właśnie teraz widziałam końcówkę Kraina Jane Austen i myślałam, że to on i sprawdzałam

Demolo

Bardzo podobny. Praktycznie jak brat. IMO, przystojniejszy.

Demolo

Patrząc na Niego, zdecydowanie widzę Lee Pace'a ...

Demolo

W "Poirot" (odc. Death on the Nil), gdzie ma blond włosy, wyglada dokładnie jak Jude Law! (w pierwszej chwili nawet myślałam, że to Jude)

Demolo

Moim zdaniem, tak jak w wypowiedziach powyżej, wypisz, wymaluj Tom Hiddleston, podobny uśmiech i oczy. Ciekawa byłam czy ktoś też jest tego samego zdania ;)

Demolo

Raczej do Toma Hiddlestona ;) W ''Trzeciej gwieździe'' ich trochę myliłam :p

Demolo

Z wyglądu to Tom Hiddleston, ale głos, akcent i ten urok zdecydowanie Jude Law!

Demolo

Młoda wersja Jasona Isaacsa, zwłaszcza w czerwonej kurtce w "Turn".

Demolo

Jak dla mnie to taki mix Toma Hiddlestona i Josepha Gordon-Levitta

Demolo

Moim zdaniem jest o wiele przystojniejszy :) od Law

Demolo

Zdecydowanie podobny do Toma Hiddlestona, są jak bracia. Podwójne szczęście :D

Neemeyeeth

przystojniejszy od Toma :) (moim zdaniem)

urszulka123456

W sumie masz rację. :D

Demolo

jak oglądałam Turn to ciągle się łapałam na myśli, że to Hiddlestone. niesamowicie podobni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones