Ja Rule

Jeffrey Bruce Atkins

6,5
881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ja Rule

Jego muzyka jest poniżej beztalencia wienc jak mu robienia gangsta min i udawania ze rapuje nie wyszlo to sie chwycil aktorstwa. A juz nie skomentuje tego, ze koles ma na pienku z 50 Centem, wienc chociaz nic do Eminema nie miał, to stwierdzil ze od tej pory Em tez jest jego wrogiem nr 1 poniewaz przyjazni sie z 50 Centem - no comment

Nie wiadomo czy plakac sie cy smiac

Eminem11

Yyyyy sory Nie wiadomo czy smiac sie czy plakac ;)

Eminem11

smieszny to ty jestes panie eminem nr 1000

pmecenas

zgadzam sie z Eminemem,Ja rule jest beznadziejny,czepia sie niewiadomo o co,żeby tylko mieć sie czego czepic! idiota! i "rapuje" tragicznie...uuee:

Aleera_2

Ja też popieram Eminema11 też nie cierpie ja rula chodź w ,,wpól do śmierci'' ładnie dawał czadu z Seagalem

Eminem11

zgadzam sie koleżanko ,ze nie jest jakims swietnym raperem!!!no ale patrzac to ja rule nie jest wcale taki zly,niektore kawalki naprawde mial dobre np.Wonderful.!!!nic do goscia nie mam robi swoje -trzepie kaske ale tez ciagle rapuje i wyklada koncerty-mam do niego szacunek.A i tego mi nie powiecie!-Ja Rule duzo lepszym jest aktorem niz raperem-aktorem moge powiedziec,ze jest bardzo dobrym:)Wymiatal w niebezpiczym przyjacielu:)pozdro ludzie

Eminem11

Boże jedyny czego wypowiadają się ludzie zupełnie nie orientujący się w temacie. 50 cent sam zaczął beef z Ja Rule, że go niby obraża w piosence New York. Znam angielski dosyć dobrze (przez dwa lata mieszkałem w stanach)i nie znalazłem nic co mogło obrazić 50 centa.
Prawda jest taka, że 50 cent zauważył, że jego sława przemija i wszczyna kolejne beefy, żeby o nim było znów głośno.

kopulator2000

Ja Rule nie jest takim marnym raperem jak piszecie. Fakt do Mobb'ów chociażby dużo mu brakuje ale swój styl ma. Z kolei nie rozumiem fenomenu Eminema który znany jest z beef'ów z Christiną Aguilerą, Britney Speers, Mobym i chyba ostatnio Sarą Palin. Żenua...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones