Jacek LenartowiczI

7,8
4 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Lenartowicz

Zagrał w 19 odc. internetowego srtialu Nieprzygotowani. Pokazał naprawdę genialne umiejętności aktorskie :D

Royz99

Zgadzam się. W 20 minut umiejętnie pokazał całą gamę emocji. Szczególnie jedna z ostatnich scen robi na mnie wrażenie. To ujęcie jak prawie sięga po nagrodę.

peter123321

to smutne, że tak fantastyczny aktor musi się babrać w jakimś jutubowym ciulstwie nagrywanym przez trzech pedałków nie posiadających ani godziwej pracy ani wykształcenia.

Legalizacja

No tak, bo lepiej być aktorem grającym w teatrze i być rozpoznawalnym przez kilkuset widzów zamiast kilkuset tysiącom xDDD Youtube to przyszłość czy tego chcemy czy nie ;)

Legalizacja

Godziwej pracy? Człowieku oni na swoich filmikach zarabiają więcej niż tacy jak ty mogą pomarzyć więc o czym bredzisz. Poza tym youtuber to pełnoprawna praca w dzisiejszych czasach. Pan Jacek Lenartowicz też zarobił na tym więcej niż w teatrze gdzie na jego przedstawienie pójdzie stosunkowo niewielu. A tak miał okazję pokazać swoje umiejętności szerszej publice. Gorzej by było dla niego jakby musiał się 'babrać' w jakimś nowym słabym serialu w tv gdzie nie miałby możliwości się wykazać.
Chciałem też poprawić kolegę z komentarza wyżej. Youtube to nie przyszłość. Youtube to teraźniejszość. Dzień dzisiejszy.

sterysziomek

Dokładnie tak sterysziomek. Na mnie zrobił ogromne wrażenie. Znałem go tylko z "M jak Miłość", którego już dawno nie oglądam. A tu się okazuje, że to świetny aktor. "Nieprzygotowani" mają ogromną oglądalność, może się okazać, że jakiś producent naprawdę zwróci na niego uwagę i go obsadzi w porządnej roli. A publiczność na film pójdzie, bo go widziała w "Nieprzygotowanych". Natomiast Abstrachuje oprócz swojego kanału, produkują kilka innych, sprzedają gadżety, mają sklep z ubraniami, klub muzyczny i pewnie sporo rzeczy, o których nie mam pojęcia. Zarabiają sporo też poza youtube'em. Ale co tu tłumaczyć komuś kto tylko chce zwrócić na siebie uwagę. Swoja drogą ciekawe jakie użytkownik Legalizacja ma poglądy polityczne, tu legalizacja a tu logo PiS-u.

lakmen44

Wszystko się zgadza, bo to jest właśnie znaczek ludzi, którzy co innego mówią, a co innego myślą i robią.
Ten tutaj też krzyczy o pedałkach, a sam ma w profilu logo partii jednego :)

Co do Lenartowicza - aktor charakterystyczny, choć szanse dostaje głównie w serialach. Ale zawsze jakiś poziom trzyma, nawet w tym całym m jak m... on i ten jego lokal kojarzą się z czasami, kiedy jeszcze dało się na to rzucić okiem. Bo później to już się tam zaczęło tylko obrażanie inteligencji widza.

Royz99

https://www.youtube.com/watch?v=3wUwvC-VYcg

Royz99

Faktycznie był świetny, w ciągu tych 20 minut zaprezentował tak wiele różnych emocji, że aż się zdziwiłem, że nie jest on zbyt popularny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones