Jacek Mikołajczak

9,0
3 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Mikołajczak

Jezeli nie zrobia polskiego dubbingu to nie gram. Ten gosc wymiata :D

rzepicha8

Racja.Na razie nie wiadomo kto będzie dystrybutorem gry w Polsce,ale mam nadzieję,że będzie to CD Projekt.Tylko,że teraz Bezimienny,któremu towarzyszyłem przez: Gothic,Gothic II,Gothic II:Noc Kruka,Gothic 3 i Gothic 3:Zmierzch Bogów,i którego zdążyłem polubić(w końcu postępowałem nim tak jak ja bym postąpił naprawdę)będzie teraz głównym złym,którego będzie trzeba zabić albo usunąć z tronu.To trochę nie fair w stosunku do fanów.Myślałem,że będzie szczęśliwy koniec.Coś w stylu że Bezimienny zostanie królem,ale mądrym i sprawiedliwym.Wygra wojnę z Orkami i zawrze z nimi przymierze traktatem,który sprawi,że ludzie i Orkowie będą równi wobec prawa.Takie zakończenie by mnie satysfakcjonowało,w końcu po to grałem.

sebogothic

Jest oficjalne potwierdzenie,iż Arcania:A Gothic Tale będzie w pełni zlokalizowana: "CDP będzie wydawcą tej gry i lokalizacja będzie pełna z głosami i zamierzamy w przypadku tej gry kontynuowac dobre tradycje lokalizacji z czasów Gothica."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones