Jacek Mikołajczak

9,0
3 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Mikołajczak

Głos Jacka Mikołajczaka idealnie pasuje do postaci Bezimiennego ...........................................................................

DaruVeald

Zgadzam się w 100 procentach! Jacek ogólnie ma świetny głos (co pokazał w wielu grach i filmach), ale do postaci Bezimiennego pasuje - tak jak napisałeś - wręcz idealnie.

BigM

Ja również zgadam się w 100% i wydaje mi się że gdyby ktokolwiek inny podkładał ten głos to nie byłby to ten sam KLIMAT w tej super gierce :D

DaruVeald

Dokładnie. On i jego imiennik Jacek Rozenek (jako Geralt) to dwa najlepiej dobrane głosy w polskich grach i lokalizacjach gier komputerowych.

użytkownik usunięty
DaruVeald

No ta rola mu wyszła bardzo dobrze. Głos pasował i do wygladu i charakteru. No i np. "Powiedz czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?" czy jakoś tak ;-)

sporo dobrych tekstow jest w zarowno w gothic I jak i II lacznie z noc kruka:) pierwszy raz grajac w gre mialem okazje sie posmiac:)np
- Niewierny w domu pana?!Badz przeklety!!
- Sam badz przeklety pajacu!
:D

DaruVeald

tak! jego glos nadal niesamowitego klimatu tej postaci. swoja droga Gothic i Gothic II to moje ulubione gry ;)


pozdrawiam

Bydghost

Zgadzam się. Mistrz. A jego tekst "Przyszedłeś tu tylko po to by pocałować Gomeza w dupę!" z Gothica 1 zapamiętam już na zawsze.

Lepszy jest tylko Jacek Kopczyński. Za Arthasa z Warcrafta.

Pozdrawiam.

olszes2027

A ja pamiętam, ze w G1 był taki fajny tekst, żeby rozwścieczyć kolesia

-To było tak. Twój ojciec zabawiał się z owcami...

Ogólnie teksty 1 klasa :D

Maticzek

W Gothic 3 jest najlepszy i Jacek Mikołajczak użyczy głosu w Gothic 3:Forsaken Gods czyli dodatku.Premiera tego dodatku w Polsce to 4 grudnia 2008 roku.

Gothic07

Nie mogę się już doczekać!!! Zobaczymy czy będzie hitem......................

Gothic07

Gdzie można dostać taką robotę, bo ja też cały czas siedzę w necie i miło by mi było jak ktoś by mnie docenił i zaczął płacić za pisanie postów.

Zdravko_Zdrajcev

Podkładał także głos do postaci Azaara Javeda w grze Wiedźmin.

mike_hitman

Jak dla mnie kompletnie jego głos nie pasował do Azara :/

juve_fan_sebek

Azar powinien miec głos jakiegoś dziadaxD

Agenak

W Gothicu, wiele jest świetnych lektorów, ale bezimienny wymiata... A wiecie może kto czytał W Gothic 2: Noc Kruka, pirata Grega? Pozdrawiam :P

Jedras992

http://www.filmweb.pl/o64038/Andrzej+Tomecki

To chyba on, wpisywałem po kolei nazwiska aktorów z instrukcji do "Gothica 2" i ten aktor pasuje najbardziej wiekowo.

olszes2027

Dzięki serdeczne ;p Tylko niestety nie mogę znaleźć jego głosu prócz Gothica oczywiście. Pozdrawiam :)

Jedras992

Skąd można dowiedzieć się pełnej listy aktorów biorących udział w dubbingu Gothica i Gothica 2?

Pawuloniasty

Pełną listę osób podkładających głos do Gothic i Gothic 2 jest np. w instrukcji (poradniku) do gry...
Ale tam to tylko są wymienione osoby bez podziału, kto kogo czytał.
Pozdrawiam :)

Jedras992

na wikipedii można znaleść pełną liste osób które użyczały swoich głosów :)

matig19900

Musiałem się sporo napracować żeby przypisać jak najwięcej postaci do aktorów:D

DaruVeald

Podpisuje się powyżej i twierdzę, że naprawde świetnie zaprezentował swój głos w Gothicu.

Rozenek w Wiedźminie również.

buttongts

w g3 jest po prostu perfekcyjny :) wie ktoś może komu podkładał głoś w falloucie 3 bo widziałem go wsród osób uzyczajacych głosy ale jakoś go u nikogo nie rozpoznałem

matig19900

Cóż. Sądząc po tym co ludzie piszą to nie powiem nic nowego. We wszystkich częściach Gothica był po prostu the best! 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones