Jacek Mikołajczak

9,0
3 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Mikołajczak
Shinichi

Bezi 10/10

Shinichi

Bezimienny z Gothica to najlepsza postac jaka kiedykolwiek pojawiła się w grze i to głównie za jego sprawą.Za Bezimiennego 10/10

Shinichi

Tylko za bezimiennego - 10/10. Nadaje się świetne do dubbingów.

użytkownik usunięty
Shinichi

Kilka lat temu jak jeszcze oglądałem "Plebanię" to tak słucham dialogu postaci, którą grał i cały czas kojarzyłem ten głos, ale nie wiedziałem właśnie gdzie go słyszałem.

Niech żyje Bezi!

czester

Heh, dzięki Bezimiennemu ten głos poznam wszędzie. ;)

użytkownik usunięty
Lellandra

Heh, właśnie gram w "Wiedźmina" i zdradzę, że też jest tam głos Beziego, a sama gra naprawdę świetna, porównywalna z "Gothic 3" jeśli chodzi o silnik.

Shinichi

Dokładnie! Bezi! :)
-Wejścia do magazynu strzegą strażnicy.
-Próbowałeś z nimi walczyć?
-Tche che che! Człowieku, chyba żartujesz...

SkyGuy1212

Bezi, Saren, Azar Javed. Ten koleś ma głos do tych spraw.

Shinichi

I nadal można go słuchać w czwartęj częsci Gothica Arcanii, tym razem znów wciela się w dawnego bezimiennego, ale już pod nazwą Rhobar III.

Shinichi

w 100% się zgadzam ! 10/10 głos-legenda jak dla mnie. Głos był mega przekonujący a często i gęsto mnie rozbawiał:

"Chyba przywalę Ci w mordę..."

mauri88

nie zapomniany jako "bezi" nie wyobrażam sobie nikogo innego w gothicu!

Shinichi

Powiedz no, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa ?

krzycho123

tyłek.

Shinichi

Pan Jacek był bezbłędny w filmie "Nocny Gość". Film oczywiście polecam, chociaż trudno dorwać.

Shinichi

Bezi to najlepsza postać w grach RPG (no może razem z Diegiem ;)) i jest tak wyjątkowa dzięki głosowi Mikołaczaka!
Bezdyskusyjne 10/10

Shinichi

Cześć, hmm... owco?
Uwielbiam jego głos. Kiedyś przypadkiem odkryłam, że grał w Czasie Honoru. Oczywiście poznałam po głosie. Niesamowity.

wiskas92

Za beziego 10/10 <3

Shinichi

"jesteś jednym z tych typów, którzy nawet nie pójdą się odlać bez pozwolenia, co?" :D

Shinichi

"Pokaż mi swoje towary"

użytkownik usunięty
kubekk123

Na pewno nie tylko ja czytając to słyszę:)

Shinichi

"jestem..."
"nie obchodzi mnie kim jesteś!..."
czy jakoś tak, najlepsze teksty a było ich parę w całej serii :)

Shinichi

- Niewierny?! W DOMU PANA?! BĄDŹ PRZEKLĘTY!
- Sam bądź przeklęty, Pajacu! :D:D

"Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko dlatego , żeby moc pocałować Gomeza w dupe" :D

Bezimienny- twój ojciec zabawiał się z owcami
Kharim- cóż były takie plotki.
I wiele, wiele innych takich tekstów mi się wyryło.:D

Nie mogę nie zgodzić się z innymi. Bezimienny bez Pana Jacka nie wyryłby się w pamięci.

Shinichi

"Ty gnijący ochłapie!"

Shinichi

Dokładnie, za bezimiennego, mojego ukochanego bohatera gier RPG 10/10 a nawet więcej ;]

Shinichi

Dla mnie może grać we wszystkich tasiemcach, jakie zna tvp, może nawet wystąpić w reklamie srajtaśmy, ale za beziego jestem mu winien oddać pokłon. Jeszcze raz brawo za teksty i sposób ich przekazania, dzięki czemu na długo zapadną w naszej pamięci.

pawel45

Zobacz czas honoru serię II (od odcinka V) potem serię IV i V tam występuje, świetna postać

Shinichi

"Nic tu nie ma".

Shinichi

"Nauczysz mnie walki", "Nie mogę tu nic poradzić", "Rusz tyłek albo rozpalę ci pod nim ognisko", "Pokaż mi swoje towary" te i inne kwestie Beziego wypowiedziane przez pana Mikołajczaka to klasyka.

bozo777

-Latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno?
-Co morra? Po co ci światło w dzień?

Shinichi

Jeszcze przypomniał mi się tekst z Gothica 3, który mnie rozbawił podczas szukania ludzi do Okary. Owen chciał napić się wódy, a Bezi na to: "Masz tu flaszencje". :D

Shinichi

http://www.youtube.com/watch?v=naWl8oe6tso

Ten głos za cholere tu nie pasuje.

Shinichi

Jeszcze jeden mi się przypomniał z Nocy Kruka: "Stary! Ale jazda! Należę do Wodnego Kręgu. :D

Shinichi

Zgadzam się!

Froogo

Rowniez popieram. Dubbing w Gothic znakomity, miedzy innymi dzieki temu panu.

Shinichi

wiadome

Shinichi

Nie jesteś wcale taki głupi na jakiego wyglądasz hahah

Shinichi

Bezimienny 0/10, tragiczny głos bez żadnych emocji....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones