Jacek Samojłowicz

2,2
359 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Jacek Samojłowicz

Przecież to nie była krytyka ze strony raczka, tylko zwykła, żałosna nagonka i manipulacja

Jacek_Mch

Ale przecież Samojłowicz robi marne filmy więc o co chodzi?

FrankSerpico4455

Po pierwsze każdy może robić, bo obowiązku ich oglądania nie ma. Po drugie filmy można krytykować, ale raczek nie krytykował, tylko namawiał wręcz do bojkotu, chociaż film był mało ważny i robiony za prywatną kasę, więc raczek dział poza ramami dozwolonymi w krytyce. Tyle, że jak dostał za to fuchę naczelnego w Filmie i swojego gacha zatrudnił to mu już jakoś nie przeszkadzało. A tzn, że wszystko to robił dla własnego interesu, a to jest już nadużycie i Samojłowicz miał szansę wygrać

Jacek_Mch

EEE a ty co go tak bronisz? To jakiś twój znajomy?

FrankSerpico4455

A ja go gdzieś bronię? Uważam po prostu, że miał rację w sporze z hieną raczkiem i tyle. Co do bronienia tak w ogóle, to może tylko Ty bronisz znajomych, ale ja widząc, że na ulicy biją słabszego, kompletnie nieznanego mi człowieka, to ja mu pomogę, będę go bronił, ale idąc Twoim tokiem rozumowania Ty byś go olał? Hm... każdy ma swoje własne sumienie
Z drugiej strony dziwi mnie, że na portalu jesteś niecały rok, nigdzie wcześniej twoich wypowiedzi nie spotkałem,. filmów za dużo nie oceniasz, ale od kilku dni bardzo aktywnie działasz na forach związanych z jednym panem... i to akurat nie z Samojłowiczem. Hm... czyżby kolejny "uczciwy" użytkownik padł ofiarą jakiegoś tajemniczego "czaru" bijącego od pewnego scenarzysty, który powoduje, że niektórzy (/lub jeden...) całymi dniami siedzą na forach z nim związanych? To jak tam kolego hi...oj, sorry, kolego pu... oj, kolego sumie.... oj przepraszam, kolego FrankSerpico...? Oczywiście "może" to być "przypadek"... ale lata spędzone tutaj mówią mi, że raczej nie...

Jacek_Mch

Ty masz faktycznie coś z głową XD

FrankSerpico4455

A co to za odpowiedź? Co to za osobiste wycieczki? Podałem fakty - mam ci linki wkleić? Skłamałem? Pytam się - skłamałem? Co "mam z głową"? I co znaczy "faktycznie" - jesteś jakimś specjalistą od mojej "głowy". Jakoś nie przypominam sobie wcześnie żadnej dyskusji z frankiemserpico, za to pamiętam ponad 6 lat walki z hizyccem - pupepem... hm... W ciągu 1 czy 2 dni pojawiłeś się na forum Dywizjonu 303, Kac Wawy, raczka, Na układy i na forum pewnego scenarzysty, kiedy jeszcze nie było wyczyszczone - prawda czy fałsz? Potrafisz odpowiedzieć czy tylko obrażać ludzi za proste pytania panie co "nie ma" z głową?

Jacek_Mch

Chryste człowieku lecz się XD

FrankSerpico4455

Boże, od 6 lat piszesz "lecz się" lecz to raczej ty powinieneŚ się leczyć. zapytałem ciĘ o coś co jest FAKTEM, więc mi to wytłumacz "zdrowy" człowieku! Czy skłamałem? Napisałem coś co nie jest prawdą? Żałosny jesteś, po prostu ręce opadają

Jacek_Mch

od 6 lat? człowieku na filmwebie nawet roku nie jestem XD Samojłowicz jest po prostu śmieszny z tym swoim pieseczkiem i mu nie ubliżam - bycie śmiesznym i rozśmieszanie ludzi to zaleta :3

FrankSerpico4455

Miałeś mi na pytania odpowiedzieć, ale jak zwykle "ucieczka" w jakieś poboczne termaty i odwrqacanie kota ogonem... zenada

Jacek_Mch

Dobra lecz się, nara XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones