Jacinda Barrett

6,9
1 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacinda Barrett

tragedia!
okropna aktorka, nie to nie nie umie grac to jeszcze jest chamska i brzydka!;/

magdzik

Dlaczego uważasz,że jest chamska?

magdzik

no fakt, grać nie umie, z twarzy niezbyt urodziwa, ale piersi ma w porządku :)) Przynajmniej przed urodzeniem dziecka :)

Diallo

To co wypisujecie jest dla mnie mało użyteczne. Niczego nie argumentujecie, i co więcej - nie przywołujecie produkcjami, w których tak źle zagrała. Ja co prawa nie widziałam jej w wielu filmach, ale to co pokazała w "The Last Kiss" zdecydowanie podkreśla, że ma ona doskonały warsztat aktorski.

Aya

Taaak, to takie polskie ;) zazdrość, zawiść... Polacy nigdy się nie zmienią ;) w końcu najlepiej leczy się własne kompleksy mieszając innych z błotem ;)
Pozdrowienia dla autorki tematu i taka drobna rada - zamiast obrażać ludzi, których w ogóle nie znasz, idź do fryzjera, na zakupy, może przejdź na dietę jeśli masz tu i ówdzie za dużo ciałka? W taki sposób łatwiej pozbyć się kompeksów, uwierz mi.

maagdaa160

jak dla mnie jest fajna i ładna :)

maagdaa160

Piszesz "przejdź na dietę jeśli masz tu i ówdzie za dużo ciałka". A skąd wiesz, że autorka tematu nie jest zasuszonym szkieleciorem? :-))

Max66

hehe racja.Ciekawe czy jest taka PIĘKNA. Co do aktorki to jest ładna i grać owszem Umie!!! A jak są wątpliwośći to o jasne argumenty prosze a nie użalanie się nad sobą...

magdzik

jest bardzo ładna, ale jako aktorka przeciętna

magdzik

chamska? na jakiej podstawie tak twierdzisz? proszę o uzasadnienie swojej wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones