Jack Huston

Jack Alexander Huston

7,5
9 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Huston
goter

Dokładnie, to co stworzył w roli Richarda po prostu jest genialne - naprawdę jedna z moich ulubionych postaci w serialu.

Garrus2

Taki Shannon - rewelacja, ale Huston gra tylko połową twarzy!

Garrus2

Zgadzam się niesamowita postać! i ogolnie serial Zakazane Imperium jest Rewelacyjne! w dodatku nie jest to fikcyjna opowieść ale w częsci na faktach autentycznych

maaly18

A sa fakty nieautentyczne?

goter

Chyba mogę spokojnie powiedzieć, że to jego pierwsza naprawdę poważna rola, po tych śmiesznych horrorach i epizodach. Mam tylko nadzieję, że jego kariera potoczy się podobnie jak paru dobrym aktorom wcześniej i będę miała okazję zobaczyć go jeszcze w wielu wartościowych produkcjach :) Jednym słowem: kocham Richarda!

goter

Pierwszy raz usłyszałam o tym aktorze, gdy zaczęłam oglądać BE. Oby po roli Richarda został zauważony i zaangażowany do większych produkcji filmowych! Ma ogromny potencjał i talent przekazany w genach. Ale... mam nadzieję, że scenarzyści nie będą szeroko rozwijać jego wątku w 4. sezonie, niech jego postać pozostanie owiana tajemnicą. Jego indywidualne akcje w tym serialu, to jak samodzielnie wymierza sprawiedliwość, zawsze przyprawia mnie o ciarki; geniusz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones