Jack Huston

Jack Alexander Huston

7,5
9 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Huston

Baaaaaardzo przystojny :). I w "Grzybkach" fajnie grał ;D Mraauuu...Shroooooms ;D ;***

Lady_of_the_Rings

Mój rocznik.
Szkoda tylko że do mnie nikt tak nigdy slodko nie zamiauczy..

Argento251

Hehe, nigdy nie mów nigdy :)!

Lady_of_the_Rings

Myślisz że z takim na przykład zdjęciem będzie o to łatwiej?

Argento251

Hehe, myślę, że tak :)

Lady_of_the_Rings

jak dla mnie swietnie zagrał w Outlanderze. ciagle ogladajac film wydawalo mi sie ze juz gdzies widzialem ta twarz ale nie widzialem zadnego innego filmu z tym aktorem. nie wiem kogo on mi przypomina..

andrew_20

miałem to samo wrazenie, chyba przypomina Eomera z LotR

sansed1

Mi również przypominał Eomera w Outlanderze, mam nadzieję że zostanie obsadzony jeszcze w jakiejś ciekawej roli, bardzo sympatyczny aktor.

Lady_of_the_Rings

no trzeba przyznać że w Shroomsach też mnie urzekł podobny jest troche do Johnnyego Deppa.
Jest bardzo w moim typie ;)
Młodsza wersja Deppa ale i tak Depp najlepszy.

lays19_91

Widziałam go w 'Shrooms', zajebisty koleś :DD I też przypomina mi Depp'a ;))

lays19_91

Mnie w "Lęku" pozytywnie zaskoczyła jego gra. Biorąc się za ten film spodziewałam się kompletnego gniota z beznadziejną grą aktorską, no, ale czego nie robi się w nudny, jesienny wieczór ;P Myślę, że Huston dobrze się zapowiada, lecz nie wystawię mu oceny po obejrzeniu jednego filmu, mam nadzieję, że będę miała okazję przyjrzeć mu się w jeszcze paru filmach, zwłaszcza, że przyjemnie się na niego patrzy. Nie uważam, żeby jego podobieństwo do Deppa było aż tak uderzające, nie mniej jednak jest coś znajomego w tych ciemnych oczach...

użytkownik usunięty
Pepper_

cudownie zagrał w Shrooms ;] piękny jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones