Jack Kerouac

Jean-Louis de Kerouac

8,0
13 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Jack Kerouac

Właśnie jestem w trakcie czytania książki o tytule jak wyżej, Jacka Kerouaca i jest mi niezwykle przykro że nikt nie pokusił się o jej ekranizację. Sądzę że mogłaby być naprawdę ciekawa...Chyba że się mylę i ktoś jednak nad takową pracuje :) byłbym wdzięczny za informacje :)

fallen02

Racja książka świetna zaraz po najlepszej w Drodze. Film na pewno buyłby bardzo ciekawy

fallen02

Książka jest rewelacyjna.Powieść drogi okraszona buddyzmem?Toż to strzał w 10.

Boję się jednak,iż ekranizacja nie byłaby w stanie udźwignąć klimatu książki Kerouac'a.

fallen02

wybaczcie odgrzewanie kotleta po tylu latach. ale po obejrzeniu "w drodze" chyba nie mam ochoty na takie samo potraktowanie "włóczęgów". choc szczerze przyznam, że ekranizacja "big sur", choc, bardzo skrócona i przyspieszona, już mi się podobała.

fallen02

Zgadzam się, że raczej ta powieść Kerouaca powinna jednak pozostać na kartach książki, chociaż takie klimaty czasami można w świetny sposób zekranizować, jak chocby film Wszystko za życie (Into the wild) czt trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady by Tommy lee jones

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones