Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Nie rozumiem fenomenu.
Zagrał dobrze, ale bez przesady

Dangeris

głupoty pleciesz

Dangeris

Aktor jednej roli? Co do gry aktorkiej to widać ze nie masz o niej bladego pojęcia.
Więc się nie udzielaj. Bo tylko spamujesz

morethanyou

Tylko jeden film z nim widziałem.
Gdyby było coś ciekawego z jego udziałem, to bym to zobaczył.
Jestem koneserem kina.

Dangeris

Jeśli jesteś "koneserem" to lepiej oglądnij np. "Lśnienie"
Wtedy oceń jego grę.

morethanyou

Lśnienie to bajeczka dla dzieci.

Dangeris

chyba nie łałeś

Dangeris

chyba nie lałeś

Dangeris

Cuchnie mi kiepską prowokacją. Chamska lista pod aktorem, imponująca filmografia pełna klasyków, a role w nich główne i nagle głupi tekścik 'aktor jednej roli'. Pewnie nawet sam to nie wierzysz. Zajmij się czymś produktywniejszym od siania fermentu, albo chociaż miej ciut przyzwoitości i rób to w dobrym stylu.

Dangeris

Skąd możesz wiedzieć, że to aktor jednej roli skoro obejrzałeś z nim jeden film?? I jak możesz go krytykować po jednym filmie?? A jeszcze jedno, koneser kina obejrzał by przynajmniej kilka filmów z Nicholsonem, przede wszystkim "Lot nad kukułczym gniazdem". Brak słów po prostu...

Dangeris

Najbardziej charakterystyczne role Jack zagrał w "Lśnieniu", "Locie nad kukułczym gniazdem", "Chinatown", "Batmanie" jak i w "Infiltracji". Każda z tych postaci ma w sobie.. "problem psychologiczny" lecz za to uwielbiam Jacka. Dla porównania dobrą rolę zagrał w filmie "Lepiej późno niż później", a wcale nie była z tej kategorii.

Dangeris

Oh You Are So Trololo! :)

Dangeris

burak,Al Pacino tez słaby dla ciebie,koneser buahaha wieśniak z ryjem małpy

Dangeris

Też lubię tego aktora, ale za dużo ciekawych ról to on nie ma.

Dangeris

O Dangeris, stary brachu xD znów się spotykamy!! :D Co jest, kolejny dobry aktor ci nie pasuje, ojej jaka szkoda. Nic nowego nie napisałeś.
Ludzie, unikajcie tego trolla, albo jak chcecie to się z niego naśmiewajcie tak jak ja i koleżanki robimy to na forum Titanica.

Priya12

A widzisz?!
Powiedziałaś ja i koleżanki, a się kłóciłaś, że ten film oglądają mężczyźni.
Wyszło szydło z worka.
A co do Jacka to bardzo go lubię, ale ról nie ma za atrakcyjnych.

Dangeris

Ja i koleżanki, bo jest ich tam większość, nie chciałam się już rozdrabniać na "ja i koledzy i koleżanki"... To nie zmienia faktu że Titanica oglądają mężczyźni, a ty jesteś trollem.

Priya12

Mam w rodzinie dużo chłopa i nikt z nich nie ogląda TYTANIKA.

Dangeris

Czyli nie są prawdziwymi mężczyznami. Jak sam powiedziałeś "dużo chłopa" więc niewykształconych wieśniaków, to się nie dziwię że nie oglądają, bo nie rozumieją.

Priya12

Masz rację.

Dangeris

trolololo prowokacja słabego kalibru skarbeńku ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones