Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Wielka szkoda, że na razie nie ma w planach żadnego nowego filmu z nim :/ Mam pytanie, które filmy z nim możecie mi polecić, jeśli chodzi o thrillery, horrory, nie licząc "Lśnienia" czy "Hannibala" ;)

vampire_knight

"Hannibala"? ..................................................................

vampire_knight

nie przypominam sobie żeby nicholson grał w Hanibalu, a co do nowych filmów... to on ma juz 72 lata, więc w sumie się nie dziwie :P

vampire_knight

Na jakimś plociuchu czytałam, że jest w planach jakiś film. Jeszcze nie ma tytułu, ale reżyserować ma być James Brooks- ten od Czułych Słówek i Lepiej Być Nie Może, a jedną z głównych ról ma grac Reese Whiterspoon.

Mam nadzieję, że to nie tylko plotki;)
Wiek Nicholsona nie usprawiedliwia! Talent zobowiązuję, więc prawo do emerytury jego nie dotyczy :) Zresztą 72 lata to wcale nie tak dużo.

Eveleena

Wybaczcie ten stos błędów. Wstyd mi ;)

Eveleena

Ja myślę,że jeszcze nas Jack zaskoczy w jakimś filmie :)

użytkownik usunięty
vampire_knight

odnośnie nowych filmów, to coś jest rzeczywiście. Jak na razie bez tytułu.
Może dam linka na imdb http://www.imdb.com/title/tt1341188/

vampire_knight

Wiesz, z rolami niestety będzie coraz gorzej, bo jednak wiek robi swoje i ogranicza dobór ról

allo_Kitty

Ostatni film z Nicholsonem jest z 2010 roku, więc już sporo czasu, a bodajże w 2013 aktor poinformował o ostatecznym zakończeniu kariery i raczej tej decyzji nie zmieni.

cruzo_Alex7

Może po jakimś czasie jeszcze zatęskni i pojawi się w jakimś epizodzie, ale prawda rzeczywiście jest taka, że co miał zagrać, to już zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones