Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

wybierajcie.

dla mnie obaj są wybitnymi aktorami, ale lepszy jest Nicholson.

aspiryna19

Nicholson o tysiąc razy.

Bloodbane

Nicholson zdecydowanie, ale de Niro też lubię.

Sztuczny_rarytas

Zdecydowanie Nicholson!!! De Niro nie lubię i nie rozumiem zachwytu nad nim.

Nassanael

Zadałeś takie pytanie na forum De Niro'a? Trochę mało wiarygodna będzie ta "sonda". Jak dla mnie to Nicholson lepszy, właściwie to najlepszy.

aspiryna19

gra aktorska- remis, ale wybieram Nicholsona, to moj ulubiony aktor :)

użytkownik usunięty
aspiryna19

Ja znów jestem za Robertem De Niro, ale Nicholsom również wybitny :)

aspiryna19

De Niro ;p

tomi1988

zdecydpwanei DeNiro ale za filmy z lat 70 i 80. wtedy byl najlepszy!
natomiast teraz caly czas ten jego usmieszek charaktersytyczny w kazdym filmie. az odrzuca :/

staszek_peszko

Mnie najbardziej powala jego mina ze wszystkich części "poznaj...". Tak jakby chcialo mu sie kupy a nie mogl sie zalatwic

aspiryna19

Nicholson choć Robert też jest (był, bo wolę go w starszych filmach) świetny.

HeatherSweet

Definitywnie Nicholson

aspiryna19

Robert De Niro

eadamiec1

De Niro bez dwóch zdań. Moim zdaniem jeden z lepszych aktorów wszech czasów
Ale nie powiem, Jacka też cenie

Grandziarz94

Jack Nicholson!

GHX03

JACK NICHOLSON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!=]=]=]=]=]=]=]=]=]=]

OptimusPrimefilmaniak

A znacie jakichś innych aktorów poza tą dwójką i Pacino?

paciek

yyy.. marek grechuta? nie, to chyba nie to

użytkownik usunięty
aspiryna19

Dla mnie Robert De Niro jest trochę lepszy, ale Jack Nicholson to już legenda, dlatego szacunek dla niego, bo go też bardzo lubię.

aspiryna19

Wedlug krytyków Nicholson według mnie De Niro

aspiryna19

W Sumie to Nicholson.

aspiryna19

Obydwaj 10/10, ale ciut bardziej cenię De Niro.

aspiryna19

Nicholson. Aktorzy na tym samym poziomie, ale dla mnie Jack lepszy głównie za dwie wybitne role w Locie i Lśnieniu.

danieloos

Nie wiem czy założyciel tematu będzie liczył te głosy, ale ja niestety albo dobrze, zmieniam głos na De Niro. Pozdro.

aspiryna19

Lepszą filmografię ma De Niro ale lepszym aktorem jest Nicholson. Oczywiście obydwaj 10/10 tak jak Pacino i Hopkins ale Jacka cenię najbardziej. Także Nicholson :P

aspiryna19

oboje są bardzo dobrymi aktorami ,remis

aspiryna19

Chyba wstrzymam się od głosu. Po obejrzeniu ich filmografii i ocen mogę jedynie stwierdzić, że De Niro i Nicholson wybitnymi aktorami są! : )

klaaraa

DE NIRO :D

Parnassus

Ciężki wybór obaj są genialnymi aktorami którzy potrafią stworzyć niezapomniany wizerunek lecz to De Niro jest królem kina. !!!

aspiryna19

Nicholson potrafi zagrać naprawdę trudne role(psychol, etc. jest do tego stworzony!:D), jest o kilka poziomów wyżej od De Niro.

fazi2007

Owszem zgadzam się, że Nicholson potrafi zagrać różne rolę i wychodzi mu to na prawdę świetnie, za to właśnie cenię tego aktora, ale mam wrażenie, że De Niro ma więcej do powiedzenia odnośnie gry aktorskiej.

aspiryna19

De Niro zawsze i wszędzie :) ale Nicholsona również cenię, jednak jak dla mnie nie ma porównania do Roberta.

Wilk1918

Obaj aktorzy na bardzo wysokim poziomie, choć bardziej jestem za De Niro.

aspiryna19

De Niro

aspiryna19

obydwaj wielcy i już są w podręcznikach historii kina... równiejszy jest Nicholson i w ostatnich latach pokazał jak to jest starzeć się z godnością ale De Niro potrafił grac skrajnie różne postacie... do tego ma wściekłego byka ;)
u mnie remis choć bardziej lubię De Niro

aspiryna19

trudny wybor obaj sa genialni w swoim fachu.
ciut wyzej nicholson ale De Niro bardzo cenie za stare role, teraz rozdrabnia sie

użytkownik usunięty
aspiryna19

Robercik, ale u mnie to on z każdym wygrywa, za subiektywnie najlepszą filmografie we wszechświecie.

użytkownik usunięty
aspiryna19

Jacek Nicholson lepszy ;)

Robert De Niro

użytkownik usunięty
aspiryna19

jeden aktor podzielony na dwóch

de niro humor

nicholson cała reszta

dlatego ten drugi

aspiryna19

Nicholson

aspiryna19

Na pewno Nicholson

użytkownik usunięty
kiarka

Nicholson !! Ogromny talent - widac że dał całe swoje " serce " takim filmom jak " lot nad kukułczym gniazdem " czy " lśnienie " . Uwielbiam Go !

aspiryna19

Nicholson o wiele lepszy

użytkownik usunięty
napruto

Nicholson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones