Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson
Niedzielny_Filmowiec

mogę się przyłączyć do śmiechu? ;)

samotnia

Jeśli chcesz, to śmiało.

Niedzielny_Filmowiec

dokładnie...

Niedzielny_Filmowiec

to są normalne jajca:)

Niedzielny_Filmowiec

Brando 19, Depp 4. To jest dopiero wiocha.

Banana_Power

Ręce opadają...

Niedzielny_Filmowiec

ale to i tak nic w porównaniu z rankingiem u aktorek: Helena Carter na 1 miejscu a np Judi Dench na ... 37:)

bibunio89

to prawda przy rankingu aktorek ranking aktorów i tak jeszcze wyglada nie najgorzej

Niedzielny_Filmowiec

to przez pokolenie gimbusów

Niedzielny_Filmowiec

myslicie ze go to martwi?

Niedzielny_Filmowiec

To jeszcze nic, prawdziwy śmiech na sali to ranking reżyserów. Czego by nie mówić o Kieślowskim, ale najlepszy na świecie to on na pewno nie jest... (Ja bym nawet nie powiedziała, że wśród polskich reżyserów) ;)

The_Who

No to racja, ranking reżyserów. Kieślowski 1 a Scorsese na 54.

Niedzielny_Filmowiec

Nie róbmy już z Nicholsona boga aktorstwa, bo owe 5 miejsce to i dla niego też za wysoko.

Troublesome

Dla mnie nim jest.

użytkownik usunięty
Niedzielny_Filmowiec

Nie wiem czy to takie śmieszne. Uważam, że to raczej smutne, że Nicholson jest jedno małe pięterko wyżej od tego błazna.

Dla jednych śmieszne, dla drugich smutne.

użytkownik usunięty
Niedzielny_Filmowiec

Niżej, a nie wyżej chciałem napisać.

Domyśliłem się :P.
Temat już nieaktualny.

Teraz się wszystko zgadza. Nicholson poszedł w górę :)

Niedzielny_Filmowiec

Nie wiem, czy ktoś włamał się na moje konto, czy miałem chwilowy brak poczytalności, albo urwał mi się kontakt z bazą, ale miałem na Deppie 10 i serduszko. Za swoje grzechy żałuje i już zmieniam ;)

Xeeron

Napisał człowiek który dał S.William'owi Scott'owi serduszko i 10 :)

Sheena1234

Przeglądam swoje oceny teraz. Wielu aktorów oraz wiele filmów oceniałem kilka lat temu więc sam się sobie dziwię. Nie zmienia to jednak faktu, że z ukrytym profilem każdy jest kozakiem w komentowaniu ;)

Niedzielny_Filmowiec

Depp to dobry aktor, ale rzeczywiście żeby przed Jackiem. No, ale lud wybiera i ranking wygląda jak wygląda. :P

Niedzielny_Filmowiec

Daniel Day-Lewis #13
Michael Douglas #303
Kevin Spacey #30
... można by jeszcze całą listę zrobić, straszny ten ranking po prostu

abc2343

#1063 TOP (aktorzy) - Tom Cruise!

użytkownik usunięty
samotnia

Oj tam! Tom Cruise wszędzie gra tak samo i nie dziwię się takiego miejsca w rankingu.

Oczy Szeroko Zamknięte obalają twoją teorie. Ponoć jeszcze w Magnolii zamiótł(Nie widziałem)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones