Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson


Na nowe filmy z Nicholsonem czekam bardziej niż chrześcijanie na powtórne przyjście Jezusa. Dlaczego on bierze teraz takie gówna ? Pewnie bawił się wyśmienicie podczas kręcenia "Choć goni nas czas" ... ale czy to spowodowało pójście w komedie ? A może po prostu nie ma dobrych scenariuszy dla niego ? Jak myślicie ?

Nicholson ma dokładnie to samo. Tak rewelacyjni aktorzy, z takimi możliwościami i potencjałem ... cicho i głucho.

Lukasz Malik

W 2001 roku po 11 wrzesnia powiedzial, ze jako artysta chce pomoc U.S.A i poswieci pare lat na robienie komedii. Ale poza tym, mysle, ze on sie chce teraz glownie tym bawic. I watpie, ze zobaczymy jego nastepna niesamowita role.

użytkownik usunięty
Lukasz Malik

on gra w takich gównach? nie powiedziałabym.. Skąd wiesz, może i tak, ale ogólnie o głowę przebijają go koledzy np. obecny mistrz tarzania się w oborniku Robert De Niro, może Being Flynn jakoś nim wstrząśnie, bo jeśli nie to będzie to największy upadek aktora, który BYŁ mistrzem.

No cóż ... musimy trzymać kciuki.
Ja na końcu swojej wypowiedzi napisałem "Nicholson ma dokładnie to samo", a miało być "Hopkins ma dokładnie to samo". Jak zobaczyłem film "Rytuał" to po prostu oniemiałem ^_^ Zresztą ostatnie Oscary pokazały nam, że dobre filmy teraz są raczej za granicą kręcone nie po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones