Jack ScanlonII

8,7
3 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Scanlon

Taki młody a już ma ogromny potencjała, i choć przyznam że aktor grający Bruna podobał mi się bardziej (w grze autorskiej) to jednak i Jack jest świetnym aktorem. Mam nadzieję, że wybierze drogę aktora, bo nie zniknie w tłumie! :)

A poza tym to powinno być Schmuel, a nie Szmul? Owszem czyta się Szmul, ale pisze chyba Schmuel.

Nugathy

również bardzo mi się podobał
ale obawiam się że na tej roli może sie zakończyć

Nugathy

Ten chłopiec był genialny i ujął mnie swoją grą w "Chłopcu w pasiastej piżamie". Na prawdę był świetny! I mam nadzieję, że zobaczę go jeszcze nie raz na ekranie telewizora, czy też wielkiego ekranu :)

I nie mam pojęcia jak się pisze, niestety :(

Nugathy

Dokładnie Shmuel. Wystarczy zerknąć na napisy końcowe :)

karyntia

Może dlatego jest Szmul, że w polskim tłumaczeniu książki tak było.

Nugathy

Mi też strasznie do gustu przypadła jego gra aktorska. Był bardzo przekonywujący i grał świetnie jak na swój wiek. Bardzo chciałabym go zobaczyć w jeszcze jakimś filmie...

serducho90

No, świetnie grał w CHWPP, ma talent i miejmy nadzieje ze bedzie sie rozwijał dalej :)

użytkownik usunięty
pitixpl

taaak :) zgadzam sie z wami . poza tym miał tak , nie wiem jak to nazwac , słodki ? wyraz twarzy ze wystarczyło ze na niego spojrzałam i miałam łzy w oczach .. Takiego braciszka to bym mogła miec hehe:) a tak na serio gra w CHWPP naprawde swietna ..

Miałam dokładnie tak samo, tylko na niego popatrzyłam jak siedział sobie za tym ogrodzeniem taki biedny i od szkliły mi się oczy. Zagrał fantastycznie i bardzo przekonywająco.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kostka134

Wszystko juz powiedziałaś Kostka...po co oglądać film....

Nugathy

W książce było napisane zwyczajnie, Szmul. Kwestia języka, tak mi się wydaje.
A chłopczyk rzeczywiście ma potencjał i mam nadzieję ujrzeć go w kolejnych produkcjach.

Nugathy

Mi się podobali obaj, jednak... Nie jest wielką sztuką zagrać beztroskiego chłopca, który nie ma pojęcia o życiu i o świecie, bo takie jest każde zwyczajne dziecko wychowujące się w dobrze usytuowanej rodzinie i rozpieszczane przez wszystkich. Sztuką jest zagrać właśnie chłopca, którego tak ciężko doświadczył los jak Szmula, dlatego uważam, że ten chłopiec już się wykazał i na prawdę powinien wybrać zawód aktora, bo jest do tego stworzony. I gdyby nie jego gra i talent film mógłby nie być taki wzruszający. Na sam widok Szmula, nie mogącego się bawić, beztrosko rozmawiać z przyjacielem, za drutami miałam łzy w oczach.

Nugathy

Wejdzie na IMDB :) mały Jack gra od 3 lat :) ma juz 3 seriale za sobą .... sorry za reklame :P

Don_Jaras

w napisach jest Schmultz .
po niemiecku .

Heshami

Szmul podobał mi się bardziej od Jacka, uważam, że grał lepiej.

Nugathy

chyba juz nie zagra w zadnym filmie...

igor_94

Jest jeszcze młodziutki. Pewnie chce pokończyć szkoły, a potem zająć się karierą. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones