Jack WhiteXV

John Anthony Gillis

7,3
528 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack White

Miał szczęście, że urodził się w USA - tam mógł się stać jednym z lepszych muzyków naszych czasów. Gdyby urodził się w Polsce, pewnie pobrzękiwałby jakieś dyrdymały podczas spędów Owsiaka. Wiele zależy od tego, gdzie się urodzisz, jakiego używasz języka i jakich masz znajomych. Polak to, niestety, ktoś gorszy. Ten nasz kraj to taki Akslop.

vermes

Musisz wyleczyć kompleksy, polaczku.

RAC_79

To nie kompleksy, ale szara rzeczywistość. Nie sądzę, aby Grechuta miał większy wpływ na muzykę niż Burt Bacharach. Gdyby był Amerykanem, to byłoby inaczej.

vermes

Czyli masz kompleksy.

RAC_79

Na czym to opierasz? Przecież napisałem wyraźnie kilka razy, że Polska stwarza mizerne możliwości rozwoju. Lepiej być Amerykaninem, ponieważ sukces odniesiony tam automatycznie wprowadza człowieka do ekstraklasy. Powiem inaczej: polski naukowiec publikujący po polsku jest niemalże nikim. Tylko publikacje po angielsku są szansą na przebicie szklanego sufitu. Gdzie tu kompleksy? W kółko piszesz o kompleksach, ale przez ponad pół roku nie raczyłeś podać chociaż jednego argumentu.

vermes

Gościu, po połowie roku to ty dopiero odpisałes, wiec nie przypisuj mi tu swoich czynów. Co do dyskusji z tobą... nie ma o czym nawet. Juz jestem weteranem internetowym, stoczyłem tyle dyskusji, że kolejnej o tym samym nie mam chęci prowadzić. Pamiętaj tylko, że im większy kompleks do innych nacji będziesz posiadał tym każdy sukces twój czy innego Polaka będzie marginalizowny w twojej świadomości.

RAC_79

Trzeba było od razu napisać, że jesteś rozkochanym w sobie nadętym bufonem, który nie zniża się do byle dyskusji.

vermes

Przy tobie po prostu czuje się jak Einstein.

RAC_79

To widać. W teorii względności byłbyś czarną dziurą.

vermes

Zaklinaj rzeczywistość dalej, zakompleksiony polaczku.

vermes

Janusz, lepiej na spędach Owsiaka, niż na miesiączkach kaczenki.

Til

Dobrze, że w ogóle są jeszcze spędy Owsiaka, bo niedługo dowiemy się od Kaczyńskiego, że najwybitniejszym artystą jest Jan Pietrzak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones