Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

dreamownia.bloblo.pl - radzę czytać od dołu... stworzylam nieco własną, alternatywą
rzeczywistość, ale zawsze można traktować to w kategoriach warszatatów literackich na
wolny temat... ;)

kryzysowa_narzeczona_

czytałam:D,powiem Ci-dziewczyno masz talent:D:D:D,mnie się bardzo podobało,pozdrawiam

użytkownik usunięty
kryzysowa_narzeczona_

Świetne.

Jednakże ludzie mogą się pzryczepić, że to nie było bezpośrednio o jacksonie... ;/ Wiem, jestem wredna...

ej, nie zawstydzajta Wy mnie :)

bezpośrednio nie, ale pośrednio więcej ma wspólnego z Jacksonem niż, dajmy na to, Schwarzennegerem, nie? :P

kryzysowa_narzeczona_

a szczerze, to wiem, ze do doskonałości mi daleko, ale zawsze coś..

użytkownik usunięty
kryzysowa_narzeczona_

Ja nie mam nic do bloga. Jest super i masz talent. Po prostu jerstem zła i musiałam dopowiedzieć coś... ;D

mniejsza o to ;D myslę, że sie już co nieco uspokoiło - każdy powiedział, co wiedział i cisza, w obawie przed pogryzieniem - niech będzie po staremu...

kryzysowa_narzeczona_

Xena... nie spodziewałam się tak miłego komentarza.. dziękuję :) pochwal się swoim blo :):)

kryzysowa_narzeczona_

Blog naprawdę mi się spodobał i przepraszam, że dopiero teraz zaczęłam czytać. A jeśli chodzi o ten mój (w sumie prowadzę teraz dwa)... Nie wiem, czy Ci się spodoba tematyka, utrzymana w stylistyce kryminałów.

xena_4

czemu, lubię kryminały :) bardziej w stylu Agathy Christie czy Cobena?

co do mnie, to fascynuje mnie tematyka wojenna, do czego powoli zmierzam, konflikty międzygatunkowe et cetera - ale, oczywiście, potrzebuję długiego rozbiegu :}

kryzysowa_narzeczona_

Ok, no to podaję:
http://child-of-madness.blog.onet.pl/ - historia braci Spike - seryjnych morderców młodych kobiet. Składa się z dwóch serii (w tej chwili piszę trzecią), która pokazuje ich od momentu, gdy próbują ułożyć sobie na nowo, spokoje życie, aż do momentu, gdy stają się psychopatami. Jeśli się opowiadanie spodoba, potem podam link do wcześniejszego bloga, gdzie pisałam ich późniejsze losy, gdy prowadzili krwawą rywalizaję z agentami FBI.

http://zwierzenia-anete.blog.onet.pl/ - historia Anete, nauczycielki szkoły średniej, która opuszcza pracę w atmosferze skandalu, a po latach, wraca odmieniona i żądna zemsty. Motywem przewodnim jest jak najbardziej aktualny temat - rasizm.

A do kogo bardziej można porównać styl tworzenia moich historii? Tą ocenę pozostawiam już Tobie.

xena_4

Czytałam i przyznam, że jestem mile zaskoczona :)

kryzysowa_narzeczona_

kryzysowa:D:D:D:D,tak mi się podoba Twoja historia o Cullenach,że wchodzą na Twój blog po kilkanaście razy dziennie:D,żeby sprawdzić czy już coś dopisałaś,hehehehe,a więc nie daj mi za długo czekać,pleeeeease:*

Tygrys_fw

ale jaja! nie tylko Xenie się podoba :D

kryzysowa_narzeczona_

Co taka zdziwiona? Nie ma co ukrywać - piszesz świetnie.

Do Tygrys_fw - jeśli lubisz czytać, to zapraszam do moich blogów (adresy podałam wyżej). Ciekawa jestem, czy Ci się spodobają.

xena_4

rekomenduję: warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones