Jacqueline Bracamontes

Jacqueline Bracamontes Van Hoorde

6,6
309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacqueline Bracamontes

Jest ochydna jej zęby wyglądają jak proteza poza tym paskudnie się śmieje i wiecznie chodzi smutna i ponura. Nie znasze jej !!!!

kolaszek1812

skoro wiecznie chodzi smutna i ponura to skąd wiesz czy sie paskudnie śmieje i jak wyglądają jej zęby...? żałosny człowieczek jestes... a ona jest śliczna!!! i ma przepiękne oczy.

014

nie zgadzam się, ona jest brzydka - chuda, oczy wcale nie ma ładne - po prostu bardzo mocno wymalowane by nie było widać że są strasznie blisko osadzone :/
Do tego nie ma talentu aktorksiego...

Sunny_flower

i jakoś mało kiedy w teli pokazywano ją bez makijażu - czyżby miała coś do ukrycia? tak ;) bo jak raz ją pokazali to dopiero się przeraziłam ;/

Sunny_flower

Boooże... oczy ma blisko osadzone bo ma drobną twarz! czego o b.mori nie mozna powiedziec bo ona wlasnie ma za szeroko osadzone oczy tylko ze to nie wyglada az tak dziwnie bo ma wielką twarz heheheheh :/ (czy masz z tym jakis problem że ona jest chuda? - współczuje...ale nie rozżalaj sie aż tak to nie jej wina, popracuj troche to moze tez bedziesz tak wyglądac) :/ ja widzialam jej zdjecia bez makijażu i zdjecia mori tez ŻADNA nie jest za piękna kiedy sie nie wymaluje... więc nie ma to jak obiektywność ludzi którzy uważają sie za chodzące ideały.

kolaszek1812

masz rację - jest obleśna.
Nie to co Barbara Mori ;)

Sunny_flower

barbara mori wcale nie jest ładna bo ją pokazali bez makijażu na nieszczęście heheh. ma ogrooooomną okrągłą twarz, ZERO delikatnosci, beznadziejny kształt ust (górna warga nie ma wcale kształtu?) i bardzo krzywe zęby....nie to co Jaqueline Bracamontes... :/ z resztą co ci zrobila ze mowisz o niej obleśna? zobacz moze najpierw do lustra... chyba ze tez bylas miss meksyku tak jak ona??? nie ma nic bardziej obleśnego niz pisanie o kims kogo sie na żywo nie widzialo że jest obleśny. żałosne... ty napewno jestes ideałem?

014

Dla twojej wiadomości Maribell (Jaqueline Bracamontes) była kiedyś miss Meksyku. ;) Na pewno nie jest obleśna jak ją wybrali na miss. :) Ciekawa jestem jak ty wyglądasz, ale jestem pewna, że Jaqueline bez makijażu jest od ciebie ładniejsza, ale nie jestem pewna bo cię nie widziłam ;)

Alexis_4

Widac Sunny flower zazdrości urody Jacky, która jest piękną i delikatną kobietą

kami09

Ona jest piękna kobieta i dobrze ze sie duzo usmiecha bo ma sliczny usmiech i zeby. A co do jej gry aktorskiej to skoro dostaje role protagonistki to chyba radzi sobie niezle. Zreszta kogo obchodzi zdanie jakes małolaty wazne ze milionom ludzi podoba sie jej gra;)) Pozdro dla jej fanów;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones