Jacqueline Bracamontes

Jacqueline Bracamontes Van Hoorde

6,6
309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacqueline Bracamontes

jest o wiele ładnijesza od filmowej Rubi z Ceny MArzen

Hermioneczka

ona jest tragiczna..te jej usta:/ sa straszne i jak sie brzydko usmiecha...blleee:/ i ona byla miss??szok:/

Hermioneczka

owszem jest bardzo ladna, aczkolwiek Barbary Mori uroda nie przebije ;)

Hermioneczka

jest śliczna... oj przebije urode Rubi... poszukajcie w goglach jej zdjęć bez makijażu (RUBI) MASAKRA!! same plamy ma na twarzy... ;/
A Maribel.. :D

negrusia

http://2.bp.blogspot.com/_c8ha6wb-NME/S9lap3zn-mI/AAAAAAAADqA/F_He3DWgKZs/s1600/ barbara.mori+%2829%29.jpg

piękna,jest,Barbara!

Hermioneczka

wcale nie wygląda tak tragicznie :) znajdz sobie zdj maribel bez makijazu..

Hermioneczka

oj nie zgodze się z Tobą - Barbara Mori jest o milion razy ładniejsza!!!!!!!!!!! A to że ma plamy czy drobne niedoskonałości na twarzy nie oznacza że ktoś jest brzydszy ponieważ nie jest to wytyczną urody, trzeba spojrzeć jak ogólnie Barbara wygląda - jest piękną kobietą, a te drobne niedoskonałości sa naturalne - każdy z nas lub prawie każdy miał lub ma problemy z cerą.
Natomiast Jaqueline wcale nie jest ładna - ona jest od A do Z sztuczna - zęby zrobione niemieszcza się w szczęce, usta jakieś dziwaczne, brzydkie, oczy mocno umalowane bo blisko osadzone, tona pudru, zero naturalności jak dla mnie :/

Hermioneczka

no co ty!!! jest szkaradna!!! Barbara Mori jest najpiękniejsza!!!

Hermioneczka

też uważam że Maribel jest ładniejsza niż Rubi chociaż jest jak by to powiedzieć trochę tandetną aktorką :D i ma coś z ustami ale ma piękne oczy a Barbara to no cóż w ogóle mi się nie podoba takie coś

mloda00

Maribel jest o wiele ładniejsza od Rubi. Jakoś Maribel została miss Meksyku a nie Rubi nawet jakby startowała to by się nie dostała nawet do czołowej 10. A jej usta są trochę dziwne, ale jej uroku dodają i zgadzam się, żę ma śliczne oczy..

Hermioneczka

Barbara mori bez makijazu: szkarada!!!!!!!!Po prostu tragedia

Jacky_Firth_Northam

Barbara Mori ma super figurę, ale Marible(nie znam imienia tej aktorki hehe) jest ładniejsza z twarzy. A w którym roku Maribel(tzn ta aktorka ) została miss Meksyku??

Daniela_Lujan_87

Spoko już znam jej imię ale zemnie guptas nie spojrzałam na górę, że to Jacqueline Bracamontes,. Dla mnie zawsze jej twarz kojarzy się z Ceną marzeń, bo tylko ten film oglądałam z jej udziałem, a może jeszcze jakiś nie pamiętam heh mniejsza z tym..

Daniela_Lujan_87

ja powiem tyle, ze każdy jest piękny na swój sposób. nie ma ludzi brzydkich :)

mruwela

też tak na początku myślałam"jejku ale brzydal", ale jak zobaczyłam w necie jej zdjęcia to zmieniłam zdanie.To w serialach ją tak szpecą, wszystko przez te włosy jak np. w "idiotki nie idą do nieba" ta przepaska na włosach lub w zaklętej miłości te loczki na "żel" WTF!!!ona ma pociągłą twarz i ładnie jej w grzywce ale bez przepasek, jakiś upięć babcinych lub innej tandety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones